Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange flex rodzina

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 39
  • 0

Orange flex rodzina

Cześć, planujemy z ojcem przejść do Orange flex. Ja jako główny numer a jego numer chce dodać do flex rodzina. Za kilka dni przechodzimy z abonamentu na kartę żeby było prościej. I pytanie czy nie będzie problemu się przenieść gdy ja mam telefon dotykowy nowej generacji a on starszej generacji z klapką bez możliwości zainstalowania apki Orange flex ? Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Orange flex rodzina

@Maciejos765 , dobrze myślisz, jak procesy zmian na kartę sa w trakcie, to już nic nie zmieniaj i przejdź na kartę 😉

Tylko pamiętaj

Orange na kartę dla Firm - Orange FLEX dla firm, lub przekształć od razu Orange na kartę z firmy na indywidualnego i przejście na normalny Orange FLEX 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

19 ODPOW. 19

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Orange flex rodzina

@Maciejos765 , jak chcesz stworzyć Rodzine, to oba numery musza być na Ciebie (na jeden PESEL).

Nie ma potrzeby przechodzenia do oferty na karte (Do oferty Orange Flex możesz przejść na 180 dni przed końcem swojej umowy). Jak macie Orange, to przejście z abonamentu do FLEXa jest tak samo proste jak z karty.

 

Orange.jpg

 

 

 

Co do telefonu nie będzie problemu. Wystarczy, że Ty ściągniesz aplikację, przeniesiesz swój numer jako główny, następnie dodasz jako Rodzina (numer musi być na Ciebie) numer ojca. Będziesz zarządzał numerami w aplikacji.

 

Sam babci zarządzam u siebie w aplikacji 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 39
  • 0

Orange flex rodzina

Dodam ze mamy umowe Orange dla firm na abonament na czas nieokreślony  obecnie. Numery mój i ojca są zarejestrowane obecnie na niego. Chcemy teraz wyjść z abonamentu Orange dla firm i przejść do flex gdzie mój numer będzie główny a jego dodatkowy. Byliśmy dzisiaj w salonie Orange i osoba tam pracująca powiedziała nam ze z tym przejściem na kartę będzie łatwiej, posłuchaliśmy jej i ta osoba wysłała zlecenie o przeniesienie tych numerów na kartę . 6.11 dobiega okres rozliczeniowy i po tym dniu mamy znów się zgłosić do Orange. Myśle ze w celu ustanowienia mnie właścicielem tych dwóch numerów na kartę i dopiero potem mogę konfigurować Orange flex. Dobrze myśle ? 😊


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Orange flex rodzina

@Maciejos765 , dobrze myślisz, jak procesy zmian na kartę sa w trakcie, to już nic nie zmieniaj i przejdź na kartę 😉

Tylko pamiętaj

Orange na kartę dla Firm - Orange FLEX dla firm, lub przekształć od razu Orange na kartę z firmy na indywidualnego i przejście na normalny Orange FLEX 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 39
  • 0

Orange flex rodzina

Dziękuje za pomoc


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Orange flex rodzina

@Maciejos765 dodam jeszcze, że jak chcesz swój numer mieć w najtańszym planie obecnie distępnym, to do FLEX musisz przejść przed 8 listopada. Potem będą distępne już tylko nowe plany z najtańszym za 30 zł. W Rodzinie plany pozostajá bez zmian.

Dobrym rozwiązaniem jest przepisanie numerów przed przeniesieniem do FLEX.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 39
  • 0

Orange flex rodzina

jak mogę przepisać numery przed przeniesieniem do FLEX?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Orange flex rodzina

@Maciejos765 tak zrozumiałem, że 6 listopada masz się z ojcem zgłosić do salonu Orange, aby numery przepisać na siebie. Dodam, że takie przepisanie jest płatne.

Można nie przepisywać, tylko przenieśç od razu do FLEX, ale trzeba pamiętać, że numery będą zarejestrowane na Twojego tatę.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7467
  • 136

Orange flex rodzina

Jak chcesz mieć numery na siebie, to przepisać je najlepiej w salonie jak będą już w ofercie na kartę. 

 

Flex nie ma możliwosci dokonania cesji (przepisania numeru). 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 39
  • 0

Orange flex rodzina

A czy skoro od 8 listopada będzie podwyżka to jak myślicie da radę załatwić wszystko w salonie 7 listopada w obrębie jednego dnia ? Przeniesienie numeru wraz z zapłatą i ustawienie apki Orange flex w domu?