Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange flex-połączenia międzynarodowe i roaming

Anonim

Nie dotyczy

Orange flex-połączenia międzynarodowe i roaming

Mam włączone zarówno w telefonie IPhone 8, jak i w aplikacji połączenia międzynarodowe i roaming. Jednak ani jedno, ani drugie nie działa. Telefon widzi sieci, jednak wybieranie ręczne nie skutkuje połączeniem z żadną. Pani na czacie próbując rozwiązać moj problem podała, co mam wpisać w danych sieci komórkowej. Nie działa. Zmiana telefonu także. Wyłączanie i włączanie  także. Wykorzystałam już wszystkie możliwości podane przez nią i w internecie i nic. Ostatnia możliwość to wymiana karty, co mi się nie uśmiecha. Ten telefon wielokrotnie był w roamingu i połączeniach międzynarodowych skutecznie używany, jednak będąc w abonamencie. Przekraczałam granicę i natychmiast bez żadnych problemów logował się w jakiejś sieci automatycznie. Tak samo, gdy dzwoniłam za granicę, nie było problemu. Zmiana na flex i koniec. Nie wiem, co mam jeszcze zrobić.

4 ODPOW. 4

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Orange flex-połączenia międzynarodowe i roaming

Nie masz włączonego jakiegoś trybu samolotowego?  Ostatnio z rodziny osoba była w UK i bylo wszystko ok. 

Może lokalnie awaria? Przypadek ? 

Anonim

Nie dotyczy

Orange flex-połączenia międzynarodowe i roaming

Na pewno nie. Przeszukałam cały internet, znalazłam posty o Orange world (ktoś miał włączoną usługę, choć nie było jej widać, ta blokowała roaming, dopiero obsługa techniczna ją wyłączyła; komuś innemu pomogło po prostu wyłączenie telefonu i włączenie po prostu albo zmiana ustawień danych sieci). Przerzuciłam kartę tez na inne telefony i problem jest ten sam. Mam wrażenie, że wykorzystałam wszystkie możliwości ze swojej strony.

 

W czerwcu byłam w Norwegii i było identycznie jak teraz. Natomiast połączeń międzynarodowych nie mogę robić od dawna. Nie doszukiwałam się problemu, bo akurat ich nie potrzebuję, ale ten roaming to już wiadomo, spory kłopot.

 

 

 

________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Orange flex-połączenia międzynarodowe i roaming

@Anonim czy za granicą używana jest karta SIM FLEX główna, czy dodatkowa? Jeżeli dodatkowa, to karta SIM nie zaloguje się do żadnej sieci roamingowej. Działa tylko w kraju. W roamingu będzie działała tylko główna karta SIM.

Anonim

Nie dotyczy

Orange flex-połączenia międzynarodowe i roaming

Główna, nie mam karty dodatkowej. Dodatkowe nie działają w roamingu, to wiem, ale nie mam nawet dodatkowej.