Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange flex migracja z esim na sim

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Orange flex migracja z esim na sim

 

Witam, 

 

1. Co zrobić jak chcę powrócić do normalnej karty SIM bo obecnie mam esim. 

2. Czy bonusowe polecenia będą działać jeśli je wykorzystałem ale przeniosłem się do innej sieci i teraz powracam do Flexa znowu? 

3. Jeżeli abonament będzie ważny i w telefonie będzie karta sim to czy można przełożyć ją do innego telefonu i będzie działać bez aplikacji (jakiś stary telefon) ? 

4. Czy można z Karty podpiętej przelać do skarbonki pienoiądze i ze skarbonki płacić? Nie lubię podpinać kart bo wtedy czuję, że ktoś ma władzę nade mną. 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Orange flex migracja z esim na sim

@adamski11 TAK. Mozesz rowniez kupic karte sim Flex ze 3 zl i robisz tak samo jak napisales

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange flex migracja z esim na sim

@adamski11 

Ad1) W aplikacji FLEX powinna jest opcja wymiany karty SIM. Musisz mieć starter, najlepiej z salonu, tam jest darmowy. W kiosku kosztuje 3 PLN, ale jest też opcja zamówienia kurierem, tylko trzeba poczekać ze 2-3 dni.

 

Ad2) Ponieważ już byłeś we FLEX, ponownie nie możesz skorzystać z bonusu. Możesz przejść do FLEX i swój kod polecający przekazać innym osobom.

 

Ad3) Tak karta SIM będzie działała na innym telefonie, niż zainstalowana aplikacja. Ja korzystam z FLEX na Nokia 1600, a na Samsungu Galaxy A9 jest zainstalowana aplikacja.

 

Ad4) Nie można z karty podpiętej przelewać środków do wirtualnego portfela. Możesz skorzystać z BLIK i w ten sposób przelać środki do portfela. Natomiast z portfela możesz zwrócić środki na podpiętą kartę bankomatową do konta FLEX.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Orange flex migracja z esim na sim

OK. To w takim prazie przechodzę do Flexa ponownie po krótkiej przygodzie z Plushem, który to nawet nie ma WifiCalling i WifiSMS to znaczy ma ale przez aplikację a to strasznie niewygodne. 

 

Czyli dajmy na to jak mam Flexa z esim i działa na iphonie to przez aplikację zamawiam kuriera z kartą sim. Wkładam kartę sim do telefonu, rejestruję ją w aplikacji. Następnie usuwam profil esim z telefonu? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Orange flex migracja z esim na sim

@adamski11 TAK. Mozesz rowniez kupic karte sim Flex ze 3 zl i robisz tak samo jak napisales