Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange flex jak to jest z tą blokadą połączeń przychodzących ?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Orange flex jak to jest z tą blokadą połączeń przychodzących ?

Chciałem przejść do flexa oferta nie wygląda źle ,do tego mam iphona i mógłbym skorzystać z esim.

 

Popytałem znajomych i wyszła dość nieprzyjemna sytuacja , kolega pracuje za granicą kupił mamie flexa podpiął jej kartę i przez kilka miesięcy wszystko było ok.

Potem  jego mama miała jakiś problem z kartą bankową i flex się zdezaktywował co spowodowało że przez jakieś 2 tygodnie nie mógł się z nią skontaktować...

Trochę się zdziwiłem bo połączenia przychodzące powinny działać a podobno nie działają i jak dla mnie wygląda to niepokojąco że w sytuacji nie opłacenia traci się wszelki kontakt ze światem.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange flex jak to jest z tą blokadą połączeń przychodzących ?

@xeth numer FLEX można kontrolować w aplikacji na innym smartfonie, nie koniecznie tam obecnie jest numer. Opłaty za plan można wykonać obecnie na dwa sposoby: podpiąć kartę płatniczą oraz po przez zasilenie wirtualnego portfela przy użyciu blika. Ja korzystam z drugiego sposobu i zabezpieczam środki przynajmniej na dwa miesiące do przodu.

 

Przy braku płatności za plan niestety numer FLEX jest blokowany na połączenia wychodzące i przychodzące. Wystarczy przy użyciu apki zalogowanej na zablokowany numer i blika opłacić plan i numer w kilka chwil jest odblokowany.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Orange flex jak to jest z tą blokadą połączeń przychodzących ?

We Flex zasady są proste, płacisz to dzwonisz i odbierasz połączenia, nie płacisz, to sim karta jest nie aktywna, to nie abonament, gdzie niepłacenie comiesięcznego rachunku, nie blokuje usług.  

 

____________

* Poprawiono czytelność wpisu - Wiktor


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Orange flex jak to jest z tą blokadą połączeń przychodzących ?

Tam chyba z tego co pamiętam 24h jest na opłacenie po terminie, po tym czasie wychodzące i przychodzące są blokowane. Niestety taką politykę sobie wymyslili.

Anonim

Nie dotyczy

Orange flex jak to jest z tą blokadą połączeń przychodzących ?

@xeth  trochę dziwną sytuację opisujesz. Jeśli miał 2 numery we Flex, to mógł sprawdzić co z numerem się dzieje i doładować kartą, zresztą w regulaminie wszystko jest, więc żadna niespodzianka. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Orange flex jak to jest z tą blokadą połączeń przychodzących ?

Kupił mamie podpiął jej karte bankową, on ma zagraniczny numer. Chciał żeby było bez kombinowania bo mama jego nie techniczna i musiał jej konto doładowywać a tak miało wszystko samo działać.

Anonim

Nie dotyczy

Orange flex jak to jest z tą blokadą połączeń przychodzących ?

@xeth  niestety z kartami płatniczymi bywają takie wpadki, trzeba sprawdzać czy przelew poszedł, to nie wina Flex, więc nie widzę tu niedogodności, aplikacja jest i można wszystko kontrolować, ba nawet zmieniać plany, to w abonamencie nie jest dostępne, proponuję przetestować Flex, wtedy wyrobisz sobie opinię. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Orange flex jak to jest z tą blokadą połączeń przychodzących ?

Wiem że bywają wypadki z kartami kontem różnie bywa no i właśnie dla tego nie powinno natychmiast odcinać użytkownika.

 

Wyobraź sobie że nagle za granicą wyłączają ci kartę i co 0 kontaktu z kimkolwiek.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange flex jak to jest z tą blokadą połączeń przychodzących ?

@xeth numer FLEX można kontrolować w aplikacji na innym smartfonie, nie koniecznie tam obecnie jest numer. Opłaty za plan można wykonać obecnie na dwa sposoby: podpiąć kartę płatniczą oraz po przez zasilenie wirtualnego portfela przy użyciu blika. Ja korzystam z drugiego sposobu i zabezpieczam środki przynajmniej na dwa miesiące do przodu.

 

Przy braku płatności za plan niestety numer FLEX jest blokowany na połączenia wychodzące i przychodzące. Wystarczy przy użyciu apki zalogowanej na zablokowany numer i blika opłacić plan i numer w kilka chwil jest odblokowany.

Anonim

Nie dotyczy

Orange flex jak to jest z tą blokadą połączeń przychodzących ?

@xeth  cóż napisać, tak jest we Flex, jak komuś to nie odpowiada, to jest abonament, tak na marginesie to skrajny przypadek, z zagranicznym pobytem, ale fakt ryzyko istnieje. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange flex jak to jest z tą blokadą połączeń przychodzących ?

Dlatego polecam z zapasem zgromadzić środki w wirtualnym portfelu i taki problem zagraniczny można uniknąć.