Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex Rodzina - przejście z fioletowego abonamentu

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Orange Flex Rodzina - przejście z fioletowego abonamentu

Witam, mam zamiar przejść z fioletowego abonamentu na Flexa. Abonament jest na osobę prywatną, jest zarejestrowany na mnie i mam tam 4 numery wraz z moim. We Flex chcę aby mój numer był głównym, pozostałe jako rodzina. Umowa jest do końca kwietnia. Chcemy zachować obecne numery.

Przerzuciłem się poprzez "jak najszybciej bez opłat" do Flex. Termin jest na 1 maja. Jak mam przerzucić pozostałe numery jako rodzinkę tak aby nie było "dziury"? Czy mogę to zrobić teraz?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Orange Flex Rodzina - przejście z fioletowego abonamentu

Możesz wszystkie numery przenieść do Orange free na kartę. Gdy już wszystkie numery będą w Orange free na kartę to wtedy migrujesz do flexa najpierw z nr głównym, później kolejno z nr w rodzinie, wszystko to zajmie dosłownie kilka minut. Jeszcze jedno aby dodać numery do rodziny muszą one być  zarejestrowane na tą samą osobę co numer główny.:-)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Orange Flex Rodzina - przejście z fioletowego abonamentu

Cześć @auror tutaj w linku z  forum Nasz Orange 2021  masz rozwiązanie problemu instrukcje  krok po kroku przerzucenia do  FLEX rodzina: https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/FLEX-rodzina-krok-po-kroku/td-p/247153

Może ci to pomoże w rozwiązaniu sprawy.

Pozdrawiam 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Orange Flex Rodzina - przejście z fioletowego abonamentu

Dziękuję za odpowiedź. Niestety opcja dodania numeru nie jest aktywna. 


Screenshot_20230219-224710.jpg

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Flex Rodzina - przejście z fioletowego abonamentu

@auror ,

No niestety musisz przenieść pierwszy numer (aktywny), a dopiero następne będzie można dodać (przenieść) jako rodzina. 

 

Możesz zlecić przeniesienie pozostałych do oferty na kartę przez Orange.pl, a następnie dodawanie je do flexa, ale i tak po aktywacji tego pierwszego.  

 

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Orange Flex Rodzina - przejście z fioletowego abonamentu

@aurorno właśnie tak jak pisze @Ron Żeby dodać numer do rodziny, musi być najpierw aktywny we FLEX-ie numer główny i oba numery muszą być zarejestrowane na jedną osobę. Jeżeli do FLEX przeniesiesz numer, na który skończyła się już umowa, to nie będzie go można dołączyć do Rodziny. We FLEX-ie możesz mieć dwie karty eSIM. Dwie karty do jednego numeru można mieć tylko jak masz numer główny. W numerze przeniesionym do Rodziny, może być tylko jedna karta SIM, nie ma opcji karty dodatkowej.:-)


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Orange Flex Rodzina - przejście z fioletowego abonamentu

No to ładnie... Więc rodzi się pytanie jak to zrobić. Po zakończeniu abonamentu numery przepadną, więc wcześniej muszę je przenieść na kartę. Zostaną przeniesione również 1.05 i wtedy przenoszę na flexa? 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Orange Flex Rodzina - przejście z fioletowego abonamentu

Możesz wszystkie numery przenieść do Orange free na kartę. Gdy już wszystkie numery będą w Orange free na kartę to wtedy migrujesz do flexa najpierw z nr głównym, później kolejno z nr w rodzinie, wszystko to zajmie dosłownie kilka minut. Jeszcze jedno aby dodać numery do rodziny muszą one być  zarejestrowane na tą samą osobę co numer główny.:-)


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Orange Flex Rodzina - przejście z fioletowego abonamentu

Mój główny numer jest już zgłoszony do przejścia do Flex. W takim razie zgłoszę pozostałe 3 numery do przesjcia na Orange Free, a początkiem mają dołączę je do rodziny. Dobrze rozumiem? 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Orange Flex Rodzina - przejście z fioletowego abonamentu

Tak. Pamiętaj, że numer główny w Flexie musi być aktywny i aby dodać numery do rodziny muszą one być zarejestrowane na tą samą osobę co numer główny 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Orange Flex Rodzina - przejście z fioletowego abonamentu

Wszystko już wiem. Dziękuję wszystkim za pomoc.