Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Flex Rodzina czy osobne konta


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 22
  • 0

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

Ale chyba w grupie Orange numery przenoszą się "od ręki", tak? To jak przenoszę oba tego samego dnia to w którym momencie tracę zniżki?

Jak rozumiem, te problemy są jak przenoszę numer do Rodziny, tak? Jak będę miał oddzielne konta i zacznę przenosić od numeru dodatkowego z Duetu to problemu nie ma?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

@darek_s74 tak, jak przenosisz do Rodziny, to podobno są problemy, ale @Ron podaję, że od razu przeniósł numery do oferty Rodzina bez kłopotów. Mam dwie sprzeczne informacje i teraz nie bardzo wiem jak doradzić, może faktycznie jest jak @Ron podaję.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

Problemy z NJU Mobile wynikały z tego, że w NJU musisz być minimum jeden pełny okres rozliczeniowy, a później nie ma problemu z przeniesieniem.

https://nasz.orange.pl/t5/Orange-Flex/Nie-mog%C4%99-przenie%C5%9B%C4%87-numeru-z-nju-do-Flex/m-p/231...

 

Przenosiłem od konkurencji (nie z NJU) dwa numery na raz i bez problemu 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 22
  • 0

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

Wszystko się udało, przeniosłem trzy numery do Flex-a na oddzielne konta. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc.

Ostatnie pytanie bo jeszcze nigdy nie przenosiłem numerów. Czy jak w NjuMobile miałem abonament duet i przeniosłem oba numery to jeszcze mam coś im zgłaszać? W sensie jakieś wypowiedzenia umowy, rezygnacje itp. Czy temat Nju mam już zamknięty całkowicie po przeniesieniu numerów?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

@darek_s74 jeżeli wszystkie należności są uregulowane, to już masz temat z Nju zamknięty. Nie trzeba nic zgłaszać. Informacja wewnętrznie jest wymieniana między FLEX a Nju w trakcie przenoszenia numeru.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 22
  • 0

Orange Flex Rodzina czy osobne konta

Ok rozumiem, dzięki