Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Opłata za podwyższenie planu.

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Opłata za podwyższenie planu.

Może najpierw opis:

Odświeżenie planu mam 19-tego w miesiącu. Obecny plan jest za 25 PLN. Stan portfela wynosi 30 PLN. Dziś podwyższyłem plan na 30 PLN, ale zauważyłem że z portfela nie została pobrana kwota za plan.

W związku z tym pytanie:

  1. Czy opłata za podwyższenie planu jest pobierana przy następnym odnowieniu planu, nie od razu?
  2. Czy zmiana planu na wyższy lub niższy można dokonać raz w miesiącu?
  3. Czy jeżeli do 14 dni od podwyższenia planu Zrezygnuję ze swojego planu, to opłata nie zistanie pobrana z portfela?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Opłata za podwyższenie planu.

1.Jeżeli plan został opłacony za 25 i podwyższasz plan na 30  to  podwyższenie następuje od razu, a opłata  nastąpi wraz z nowym okresem rozliczeniowym.

2. tak tylko raz w miesiącu.

3.Jesli nr został aktywowany w sieci do 14 dni możesz zrezygnować z planu i otrzymać zwrot środków jeśli w tym terminie nastąpi rezygnacja opłata za wyższy plan nie zostanie pobrana. Wtedy jednak stracisz nr rezygnując z planu, a przeniesienie nr do innej sieci nie jest odstąpieniem i przy przeniesieniu nie będzie zwrotu środków za plan.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Opłata za podwyższenie planu.

1.Jeżeli plan został opłacony za 25 i podwyższasz plan na 30  to  podwyższenie następuje od razu, a opłata  nastąpi wraz z nowym okresem rozliczeniowym.

2. tak tylko raz w miesiącu.

3.Jesli nr został aktywowany w sieci do 14 dni możesz zrezygnować z planu i otrzymać zwrot środków jeśli w tym terminie nastąpi rezygnacja opłata za wyższy plan nie zostanie pobrana. Wtedy jednak stracisz nr rezygnując z planu, a przeniesienie nr do innej sieci nie jest odstąpieniem i przy przeniesieniu nie będzie zwrotu środków za plan.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Opłata za podwyższenie planu.

@daro33 widzę tu jednak lukę. Jeżeli ktoś planuje rezygnować z FLEX-a, to w ostatnim okresie rozliczeniowym warto plan zmienić na najwyższy. Zyskuje się sporo GB, w cenie ostatniej opłaty.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Opłata za podwyższenie planu.

Tak dokładnie. Gdy wiesz że odejdziesz warto włączyć najwyższy plan, i tak za niego już nie zapłacisz a zyskasz sporo GB w cenie ostatniego planu, najlepiej to zrobić /podnisienie planu/ zaraz po odnowieniu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za podwyższenie planu.

Bardzo zły pomysł. Przeniesienie numeru może się nie udać z wielu przyczyn - wtedy zabulicie sporo.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Opłata za podwyższenie planu.

@Piotrekk85 tu raczej chodzi o zakończenie planu bez przenoszenia numeru. Możesz jednak mieć rację, jeśli ktoś planuje taki zabieg i potem przenieść numer lub wznowić plan przed upływem 6 miesięcy. Można się zdziwić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za podwyższenie planu.

O ile jak nawali Orange to zwróci opłaty, ale jak nawali nowy operator lub platforma UKE do przenoszenia numerów - to już opłaty nie są zwracane. Nie warto cwaniakować za parę gb.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Opłata za podwyższenie planu.

Przenosiłem z flex do innych opów kilka numerów nigdy nie było żadnego problemu wszystko sprawnie i klarownie. Przeniesienie można przecież zlecić kilka dni wcześniej i zawsze są powiadomienia w którym dokładnie dniu nastąpi przeniesienie. Nie wiem dlaczego miały by  być przeszkody ja nigdy takowych nie miałem.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 50
  • 0

Opłata za podwyższenie planu.

"Jeżeli plan został opłacony za 25 i podwyższasz plan na 30  to  podwyższenie następuje od razu, a opłata  nastąpi wraz z nowym okresem rozliczeniowym."

 

To oznacza ze zaplace po prostu 30 zlotych za kolejny okres, czy 35 zlotych = 30 za nowy cykl + 5 zlotych za roznice w cenie planow w zwiazku z podniesien w poprzednim cyklu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za podwyższenie planu.

Nie, tylko 30 zł.