Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy nr w Orange Flex bez kodu


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 15
  • 0

Nowy nr w Orange Flex bez kodu

Założyłem dzisiaj Flexa, ale dopiero teraz zobaczyłem, że można dodać jakiś kod na początku, żeby coś z tego miec dodatkowo. Czy da się to jakoś cofnąć albo uzupełnić kod?

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nowy nr w Orange Flex bez kodu

@MarcinSa niestety już nie. Jeżeli kodu nie został użyty przed dokonaniem płatności, to nie ma możliwości skorzystania, nawet jak zostanie założony nowy numer FLEX.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 15
  • 0

Nowy nr w Orange Flex bez kodu

Jak zadzwonię do obsługi  to też nic nie pomogą?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nowy nr w Orange Flex bez kodu

@MarcinSa niestety, też nic nie mogą zmienić. To od klienta zależy, czy skorzysta z kodu polecającego, czy nie podczas zakładania nowego konta FLEX.

Co do samego FLEX, to rozmowa z konsultantem tylko na czacie, FLEX nie ma infolinii.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 15
  • 0

Nowy nr w Orange Flex bez kodu

Szkoda, że to przegapiłem  ale dziękuję za odpowiedź.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nowy nr w Orange Flex bez kodu

@MarcinSa też bardzo żałuję, ale niestety nic nie można w tej sprawie już zrobić. Możesz swój kod polecający umieścić na stronie forum NO. Może ktoś skorzysta i w ten sposób skorzystasz.

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...

Zawsze przed zakupem oferty warto się poradzić na forum NO. Tu jest sporo osób, które chętnie doradzą w wyborze najlepszego rozwiązania.

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Nowy nr w Orange Flex bez kodu

@MarcinSa  polecaj i zarabiaj we FLEX 😎

Szkoda że nie skorzystałeś z kodu na start, ale zyskasz więcej, polecając FLEX ze swoim kodem, też dopiero zaczęłem przygodę z FLEX 😃


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Nowy nr w Orange Flex bez kodu

@MarcinSa  flex jest elastyczny..zapytaj na czacie o rezygnację z usługi w Twoim konkretnie  przypadku I zamów ponownie...

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Nowy nr w Orange Flex bez kodu

@agat13  zakończyć swój plan i usunąć konto, można w aplikacji 😎

Ale to nic nie daje, chyba że planu się nie aktywuję, bo środki na aktywację  planu przepadną i remis w finansach jest, ale może się mylę, tego nie robiłem 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Nowy nr w Orange Flex bez kodu

Jeżeli już ktoś raz trafił do FLEX, to usunięcie konta nic nie da. Już dane są w systemie i nawet przy ponownym zarejestrowaniu numeru nie skorzysta się z kodu polecającego.