Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa karta SIM za friko w ofercie

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nowa karta SIM za friko w ofercie

Jak to jest z tą drugą kartą SIM? Bo kombinuję w ten sposób, że taki telefon dla seniora, a mający na dzień dzisiejszy przypisany numer w Rodzinie Flex, chcę użyć jako drugi do obsługi bieżących połączeń z głównego numeru Flexa. Rodzinnego chcę się pozbyć, by mieć pod ręką bardziej poręczny telefon, a smartfonem obsługiwać ważniejsze sprawy. I co wtedy? Np. 30 GB w obecnym planie będzie rozdzielone na dwa telefony? Bo na tym seniorskim nie zamierzam korzystać z neta. Jest jakikolwiek sens skorzystać z tej oferty za friko, którą mi przedstawiono we Flexie? Kalkuluję to tak: główny Flex-3 dyszki, rodzinny 15 zeta i te 15 żeby nie doładowywać co miesiąc, dadzą oszczędność o tę właśnie kwotę. Dobrze kombinuję?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Nowa karta SIM za friko w ofercie

@bronzub czyli razem wychodzi 45 zł miesięcznie.

Net nie będzie przydzielony z puli 30 GB do numeru w rodzinie, chyba, że sam przeniesiesz kilka GB do numeru w rodzinie.

 

Jeżeli chcesz, możesz skorzystać z dodatkowej karty SIM, wtedy masz ją za darmo, ale oba telefony będą miały ten sam numer.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Nowa karta SIM za friko w ofercie

@bronzub czyli razem wychodzi 45 zł miesięcznie.

Net nie będzie przydzielony z puli 30 GB do numeru w rodzinie, chyba, że sam przeniesiesz kilka GB do numeru w rodzinie.

 

Jeżeli chcesz, możesz skorzystać z dodatkowej karty SIM, wtedy masz ją za darmo, ale oba telefony będą miały ten sam numer.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nowa karta SIM za friko w ofercie

@ketrasaArtur , po części nie zrozumiałeś moich intencji. Pozbyć się rodzinnego z kwotą 15 zł i do telefonu dla seniora włożyć drugą simkę (tę z oferty za friko). Oferta jest na głównym numerze Flexa i ten sam numer miałby drugi członek rodziny. Kto pierwszy odbierze, ten powiadamia drugą osobę z tym samym numerem z tej oferty za friko. Ona dotyczy jednego i tego samego numeru głównego Flex, a rodzinny zapomnij.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 117
  • 291
  • 0

Nowa karta SIM za friko w ofercie

@ketrasaArtur 

Hmm nie ma "oferty za friko" to jest po prostu drugą karta SIM. Jaki jest sens kombinować by jeden drugiego powiadamiał że ktoś dzwonił skoro za 15zł po problemie jak senior nie korzysta z neta... A w razie godziny "w" lub problemu jak senior zadzwoni do ciebie lub ty do niego??? Bo nie ma połączeń między kartami...

Anonim

Nie dotyczy

Nowa karta SIM za friko w ofercie

@LARGO popieram. Jaki sens aby osoby sobie przekazywały? Jak dla mnie za dużo kombinacji. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Nowa karta SIM za friko w ofercie

Dokładnie zbyt udziwnione


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nowa karta SIM za friko w ofercie

No to sam sobie się dziwię, że zadałem takie dziwne pytanie. Muszę to we śnie rozkminić😊

Edit: Po kolacji, a przed snem pomyślałem nad tym rozwiązaniem. Ja mam smartfona, żona senioralny telefon (z tym samym numerem-Flex) i oboje jesteśmy w różnych miejscach. Mamy niby ten sam numer, lecz w domu coś się dzieje i trzecia osoba musi działać natychmiast. Więc ze stacjonarnego w domu dzwoni ktoś trzeci z rodziny i na zasadzie, kto szybciej odbierze, ten działa natychmiast, a na stacjonarnym czynione są kolejne próby, by złapać w zasięg współmałżonka. Wszyscy wiedzą i są na miejscu "akcji". Fikcja czy za 3 dyszki jest 3 w 1? Mogą w tym scenariuszu uczestniczyć także trzy komórki.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Nowa karta SIM za friko w ofercie

Dzielić telefon z żoną?
Nad tym trzeba pomyśleć kilka razy 🙂

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nowa karta SIM za friko w ofercie


@Piotrekk85napisał(-a)
Dzielić telefon z żoną?
Nad tym trzeba pomyśleć kilka razy 🙂

@Piotrekk85 , a czemuż by nie, jak się dzieli wszystko?😀 Nie mam nic do ukrycia😊