Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mogę przenieść numeru z nju do Flex.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 1

Nie mogę przenieść numeru z nju do Flex.

Cześć, 
Na start: jestem klientem indywidualnym w nju na abonament od 1.10.2020 czyli niecały miesiąc.
Dziś chciałem przenieść swój numer do Flex, robiłem wszystko zgodnie ze wskazówkami w aplikacji, ale po zatwierdzeniu numeru do przeniesienia kodem sms, wyskakuje błąd, że numer nie może zostać przeniesiony i jest opcja "Sprawdź w pomocy" , której kliknąć się nie da lub zadzwonić na infolinie Orange.
Konsultowałem się przez czat Flex, ale skierowali mnie na infolinie Orange, gdzie konsultant znowu skierował mnie na czat, ponieważ tu i tu nie znają powodu. Konsultant z czatu skierował mnie do nju, żeby wyjaśnić to z nimi, ale tam też nie wiedzą i podali możliwe 2 powody, że musze mieć u nich chociaż jeden pełny okres rozliczeniowy lub przejść najpierw na kartę a później do Flex. Jednak na czacie z Flex dostałem info, że bez problemu mogę przejść też z abonamentu. 

Help.


121534792_974846079687724_8507829967072051104_n.jpg
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 1

Nie mogę przenieść numeru z nju do Flex.

Podaje rozwiązanie.
Musiałem odbyć miesiąc w nju (pełny) , żeby móc się przenieść do innej sieci. 

Dzięki wszystkim za chęci.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie mogę przenieść numeru z nju do Flex.

Proponuję spróbować się zalogować na konto mój Orange lub nju dla tego numeru (w okresie przejściowym może działać jedno z nich lub oba). Jeśli nie masz żadnych zleceń czy zamówień w realizacji, nie powinno być problemu. Sprawdź też poprawność numeru PESEL w systemach Orange.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Nie mogę przenieść numeru z nju do Flex.

@Piotrekk85 W nju musisz skończyć pełen okres rozliczeniowy . jak się nie mylę 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie mogę przenieść numeru z nju do Flex.

Zlecenie na zmianę marki musi być zamknięte.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie mogę przenieść numeru z nju do Flex.

@zmpr0 najlepiej zapytać się na infolinii Orange: 510 100 100, infolinia NJU: 690 610 610 lub na czacie czy na numerze są jeszcze jakieś przeprowadzane działania. Jeżeli już wszystko na numerze jest zamknięte, można ponowić przenoszenie do FLEX. Dwóch operacji przenoszenia na jednym numerze nie można wykonywać, bo będą pojawiały się błędy.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie mogę przenieść numeru z nju do Flex.

@zmpr0 jak będziesz ponawiał przeniesienie numeru, to wartko skorzystać z kodów polecających, wpisywanie kodu przed dodaniem płatności:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 1

Nie mogę przenieść numeru z nju do Flex.

Chętnie, ale na ten moment nikt nie zna odpowiedzi , dlaczego nie mogę przenieść numeru, ani infolinia nju ani Flex. Chaty tak samo. Dziś próbowałem znowu i ten sam problem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie mogę przenieść numeru z nju do Flex.

Sprawdź sam konto nju na www.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 1

Nie mogę przenieść numeru z nju do Flex.

Sprawdzałem i konto nju i konto Flex funkcjonują bez problemu. Nie widnieją również żadne wiszące zamówienia w nju, sprawdzali mi to również na infolinii, i nic nie wskazuje na jakaś blokadę. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie mogę przenieść numeru z nju do Flex.

Zarejestruj formalną reklamację na czacie flexa.