Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mam ograniczoną prędkość 5G po włączeniu UNLMTD w Orange Flex. Miał ktoś podobnie?

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 56
  • 1

Mam ograniczoną prędkość 5G po włączeniu UNLMTD w Orange Flex. Miał ktoś podobnie?

@Samotnick wszystko jest ok. Zobacz że pisałem, żadne ustawienia nie był zmieniane. Przed włączeniem usługi prędkości były 700/120 a po włączeniu usługi spadły 90/90


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1929
  • 9427
  • 77

Mam ograniczoną prędkość 5G po włączeniu UNLMTD w Orange Flex. Miał ktoś podobnie?

@Stopa1985 Rozumiem, że sam nie zmieniałeś. Ja już nie mam pomysłu poza zbiegiem okoliczności włączenia usługi nielimitowanej i uszkodzeniem routera. Ciekawi mnie tylko co się stanie po wyłączeniu pakietu UNLMTD.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 56
  • 1

Mam ograniczoną prędkość 5G po włączeniu UNLMTD w Orange Flex. Miał ktoś podobnie?

@Samotnick blokada ze strony orange pewnie jest. zobaczymy co będzie za parę dni jak się skończy 🙂 albo jutro ogarnę karty z orange t mobile plus i play i zobaczę testy 🙂


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1929
  • 9427
  • 77

Mam ograniczoną prędkość 5G po włączeniu UNLMTD w Orange Flex. Miał ktoś podobnie?

@Stopa1985 Będę wdzięczny za informacje. Przymierzałem się do tego ZTE ale opinie trochę mnie odstraszyły.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 56
  • 1

Mam ograniczoną prędkość 5G po włączeniu UNLMTD w Orange Flex. Miał ktoś podobnie?

@Samotnick mam to urządzenie od 3 tygodni, zero problemu, było podpinane pod asua ax3000v2 wszystko działało dobrze do czasu wykupu pakietu 😛 za jakąś godzinę będę zbierał się do sklepu, to zakupię zestaw starterów 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13768
  • 56632
  • 671

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 56
  • 1

Mam ograniczoną prędkość 5G po włączeniu UNLMTD w Orange Flex. Miał ktoś podobnie?

@agat13 no to jaki to net bez limitu 😛 najgorsze jest to że brak szczegółowej informacji, konsultanci też nic nie wiedzą, dziwne. Zobaczymy co czas pokaże i jaka będzie odpowiedź od technika. Trochę orange pcha się na problem z uokik 😛


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 56
  • 1

Mam ograniczoną prędkość 5G po włączeniu UNLMTD w Orange Flex. Miał ktoś podobnie?

Sytuacja jest taka że przyszła odpowiedź z orange, że wszystko jest ok 😛 Po tej odpowiedzi zrobiłem test i dziwnym trafem prędkości wróciły do normy, czyli mam mniej więcej 600-700 pobierania i 120 wysyłu 😛 za godzinę kończy mi się nielimitowana opcja, więc przedłużę ją i zobaczymy co się będzie działo.