Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koszty Esim za zdublowanie numeru telefonu w Galaxy Watch LTE..

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Koszty Esim za zdublowanie numeru telefonu w Galaxy Watch LTE..

Witam. Jako, że dzisiaj przeszedłem do Flexa, to proszę mnie oświecić jak to jest tutaj z esim, tzn. zdublowaniem swojego numeru telefonu na zegarku Galaxy Watch LTE...

W związku z tym mam dwa takie pytanka:

1. W Orange płaciłem 9 zł. miesięcznie za esim w zegarku, a tutaj we Flexie jaki jest koszt ?

2. Jak uruchomić tą usługę ?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Koszty Esim za zdublowanie numeru telefonu w Galaxy Watch LTE..

Ok, poszło..

Dla potomnych, może komuś się przyda.

1. W aplikacji Orange Flex na komórce w profilu użytkownika dodajemy "Dodatkową kartę" i wybieramy eSIM,

2. Ściąga się na telefon kod QR oraz komunikat z opcją wyboru, gdzie chcemy zainstalować eSIM: telefon czy zegarek,

3. Kod ten należy zeskanować aplikacją w zegarku lub w inny sposób, żeby zainstalować eSIM w telefonie,

4. Ja udostępniłem sobie ten kod QR na swojego maila na laptopie, zrobiłem scan kodu, zaakceptowałem instalacje i poszło...

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Koszty Esim za zdublowanie numeru telefonu w Galaxy Watch LTE..

@jarmkOpis co i jak https://flex.orange.pl/cechy/esim?gclid=EAIaIQobChMI_M6e-8Di8AIVQfiyCh2ZaAgHEAAYASAAEgKWkvD_BwE&gcls...

Opłata miesięczna za usługę - 9 zł brutto (7,32 zł netto) miesięcznie za każdą włączoną usługę Ekstra karta eSIM. Jednorazowa opłata aktywacyjna za włączenie usługi - 5 zł brutto (4,07 zł netto).

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Koszty Esim za zdublowanie numeru telefonu w Galaxy Watch LTE..

No widziałem tą stronę dzisiaj kilkadziesiąt razy... w którym miejscu jest tam mowa o kosztach za zdublowanie numeru ?

Gdzie jest tam napisane jak wgrać esim do zegarka ? Widziałem w aplikacji Flexa "KARTA DODATKOWA - DODAJ", ale boję się klikać, żebym nie namieszał...

Jak to uruchomić w zegarku..?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Koszty Esim za zdublowanie numeru telefonu w Galaxy Watch LTE..

@jarmk dodajesz dodatkową kartę jako eSIM j wgrywasz na zegarek.

Opłata za dodatkowa kartę wynosi 9 PLN miesięcznie, ale obecnie jest zniesiona do odwołania. Płacisz więc za obie karty SIM tylko tyle co za obecny plan.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Koszty Esim za zdublowanie numeru telefonu w Galaxy Watch LTE..

Jak dodam w aplikacji Flexa, to zapisze się  w telefonie, a jak ja zapisać esim na zegarku...?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Koszty Esim za zdublowanie numeru telefonu w Galaxy Watch LTE..

@jarmk postępu zgodnie ze wskazówkami w apce FLEX przy uruchamianiu karty eSIM.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 594
  • 5

Koszty Esim za zdublowanie numeru telefonu w Galaxy Watch LTE..

Ok, poszło..

Dla potomnych, może komuś się przyda.

1. W aplikacji Orange Flex na komórce w profilu użytkownika dodajemy "Dodatkową kartę" i wybieramy eSIM,

2. Ściąga się na telefon kod QR oraz komunikat z opcją wyboru, gdzie chcemy zainstalować eSIM: telefon czy zegarek,

3. Kod ten należy zeskanować aplikacją w zegarku lub w inny sposób, żeby zainstalować eSIM w telefonie,

4. Ja udostępniłem sobie ten kod QR na swojego maila na laptopie, zrobiłem scan kodu, zaakceptowałem instalacje i poszło...