Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kod promocyjny po wyborze metody płatności


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Kod promocyjny po wyborze metody płatności

Witam!

Razem z żoną zdecydowaliśmy się nauczyć córkę (13lat) nieco odpowiedzialności i przenieść jej numer do Orange Flex (w którym jestem, po tym jak jej numer był "podłączony" do oferty żony) by mogła sama opłacać rachunek za telefon z odpowiednio powiększonego kieszonkowego. Niestety nieco się pośpieszyła i zainstalowała aplikacje, wypełniła formularz i kliknęła "wybierz metodę płatności". Żadnej metody nie wybrała, ani tym bardziej nie wpłaciła pieniędzy, ale z jakiegoś powodu utraciła możliwość dodania kodu promocyjnego, a byłyby to 2 msc usługi dla niej gratis.

Czy ktoś wie jak to odkręcić? Sprawa jest świeża, bo wszystko działo się dzisiaj. 

 

Z góry dziękuję serdecznie za pomoc,

pozdrawiam.

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kod promocyjny po wyborze metody płatności

@paw123111 tak i ja miałem u swojej córki, też 13 lat. Nie można skorzystać z kodu polegającego.

Już jest użytkownikiem FLEX, więc nie ma możliwości skorzystania z promocji dla nowych użytkowników. Konsultanci też już nie odkręcą tej sytuacji.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Kod promocyjny po wyborze metody płatności

Kurcze, szkoda, że się pośpieszyła w takim razie 😕 Ale dziękuję za informacje.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kod promocyjny po wyborze metody płatności

@paw123111 próbowałem z usunięciem konta, ale też nic nie pomogło. Zakładanie konta było robione na córkę koniec marca tego roku. Jest już w systemie i pozamiatane.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Kod promocyjny po wyborze metody płatności

Trochę głupota z tym szczerze mówiąc. Żadnej płatności, podpięcia karty, czy aktywacji usługi nie było. Nie rozumiem podstaw do traktowania takich użytkowników jako aktywnych klientów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kod promocyjny po wyborze metody płatności

Bo wiele osób korzysta tylko dla kodów.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Kod promocyjny po wyborze metody płatności

Wypłacają to w sumie po ponad miesiącu. To się wydaje wystarczającym zabezpieczeniem, ale niestety i tak nic się nie zrobi.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Kod promocyjny po wyborze metody płatności

@paw123111 po uruchomieniu FLEX-a i opłaceniu planu można umieścić swój ko polecający na forum NO. Ty i osoba, która skorzysta dostaniecie bonus po 50 PLN.

Kody polecające można zamieszczać na stronie:

https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Polecaj-zarabiaj-z-Orange-Flex-kody-spo%C5%82eczno%C...