Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak podmienić nowo przeniesiony numeru na numer główny?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 224
  • 3

Jak podmienić nowo przeniesiony numeru na numer główny?

Mam troszkę podobny problem. Chociaż troszkę inny 😉

 

Mam: karta główna+ 2 karty dodatkowe.

Chcę zamknąć kartę główną.

Następnie chcę przenieść do Flex numer z Play który chciałbym aby był numerem głównym.

Czy wystarczy anulować plan na głównym numerze, a następnie przenieść z Play numer i ponownie zaprosić na nowym numerze te 2 numery dodatkowe? 

 

________________
* Wydzieliłem z tematu Flex - zmiana kolejności numerów – moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18584
  • 53223
  • 720

Jak podmienić nowo przeniesiony numeru na numer główny?

@broneczeks możesz zamknąć konto główne we FLEX, dwa numery dodatkowe zostaną nadal aktywne, tylko bez numeru głównego. Proponuję numer główny przenieść do innego operatora lub do oferty na kartę. Wtedy z automatu konto główne zostanie puste, a nie z zawieszonym numerem.

Jeśli numer przenosisz od innego operatora do FLEX, to zostanie on przypisany jako numer główny, a numery dodatkowe zostaną bez zmian.

Oczywiście cały czas odnosimy się do tego samego konta FLEX, z tym samym adresem e-mail.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18584
  • 53223
  • 720

Jak podmienić nowo przeniesiony numeru na numer główny?

@broneczeks możesz zamknąć konto główne we FLEX, dwa numery dodatkowe zostaną nadal aktywne, tylko bez numeru głównego. Proponuję numer główny przenieść do innego operatora lub do oferty na kartę. Wtedy z automatu konto główne zostanie puste, a nie z zawieszonym numerem.

Jeśli numer przenosisz od innego operatora do FLEX, to zostanie on przypisany jako numer główny, a numery dodatkowe zostaną bez zmian.

Oczywiście cały czas odnosimy się do tego samego konta FLEX, z tym samym adresem e-mail.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 224
  • 3

Jak podmienić nowo przeniesiony numeru na numer główny?

Będzie jakaś różnica w szybkości przeniesienia z Flex do ONK w stosunku do innych operatorów?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18584
  • 53223
  • 720

Jak podmienić nowo przeniesiony numeru na numer główny?

@broneczeks tak, będzie różnica. Do ONK przeniesiesz w kilka chwil, bez wychodzenia z domu, zlecasz na czacie FLEX. Do innego operatora w przeciągu jednego dnia roboczego, trzeba się udać do salonu danego operatora, aby złożyć wniosek o przeniesienie numeru. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 224
  • 3

Jak podmienić nowo przeniesiony numeru na numer główny?

Zrobiłem jak napisałeś i przeniosłem główny numer do ONK. Teraz także już przenosi się numer z Play jako główny.

Rodzi mi się jeszcze jedno pytanie.

Czy w tym momencie mogę także przenieść kolejny numer z Play z tym że przez strefę kart SIM?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 823
  • 9

Jak podmienić nowo przeniesiony numeru na numer główny?

@ketrasaArtur ogólnie w ciągu jednego dnia, przy przenoszeniu numerów nie ma podziału na dzień roboczy i weekend