Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO GO w ORANGE FLEX [TEST]


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

HBO GO w ORANGE FLEX [TEST]

Kto co lubi.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

HBO GO w ORANGE FLEX [TEST]

Tu nie chodzi o to co kto lubi tylko po prostu apka HBO GO nie nadaje się do użytku. I mówię tutaj o różnych platformach.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

HBO GO w ORANGE FLEX [TEST]

Na telefonie wszystkie są mało używalne. Na dużym tablecie czy dużym tv jest ok.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

HBO GO w ORANGE FLEX [TEST]

Kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Nie mówię o wielkości ekranu tylko o jakości apki pod względem technicznym...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

HBO GO w ORANGE FLEX [TEST]

Są takie same. Nie mam żadnych problemów. Wszystkie moje urządzenia mają wsparcie 4K i HDR. Osobiście nie potrzebuje rekomendacji serwisu, który lepiej uważa, że wie co chcę oglądać. Są różne wyszukiwarki w sieci. A co konkretnie u Ciebie technicznie nie trybi?

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

HBO GO w ORANGE FLEX [TEST]

Apka na iOS’a/iPadOS’a co pare dni wywala komunikat, ze nie ma połączenia z internetem i pomaga jedynie ponowna instalacja. Od ponad 2 lat nikt nic z tym nie zrobił.

Apka na telewizor LG co chwile się zawiesza i generalnie jest porzucona.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

HBO GO w ORANGE FLEX [TEST]

Co do IOS to apple podkopuje bo te serwisy nie dzielą się prowizją z Apple. Jak korzystasz z internetu mobilnego Orange, to są też problemy z apn.

Na LG - to Android TV czy dedykowany soft? Bo przy dedykowanym to już relacje z producentem.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

HBO GO w ORANGE FLEX [TEST]

Kończę ta rozmowę po Twoim stwierdzeniu, ze „Apple podkopuje”, wybacz 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

HBO GO w ORANGE FLEX [TEST]

To poczytaj jakie były problemy w Stanach z dodaniem hbo max. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

HBO GO w ORANGE FLEX [TEST]

Ty o jednym, ja o drugim... 😉

Nie rozmawiamy o stanach i nie rozmawiamy o HBO Max. Apple nic nie podkopuje. Problem polega na tym, że HBO apkę od GO ma gdzieś i jej nie aktualizuje. iOS czekał na jakąkolwiek aktualizację ponad 2 lata, a ta niedawno wprowadzona po tym okresie czasu zamiast cokolwiek naprawić to zepsuła kolejne rzeczy, między innymi obsługę Chromecasta.

Apki HBO GO to dno, przyjmij to do wiadomości. Nie wypowiadam się wyłącznie na temat Androida, ponieważ z niego nie korzystam i nie wiem, jak tam wygląda sprawa.