Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex w podróży - czy warto?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 46
  • 150
  • 0

Flex w podróży - czy warto?

Jestem teraz u wirtualnego operatora na L, chciałem go zmienić, biorę pod uwagę Orange Flex.

 

Patrzę głównie pod kątem podróży poza Polskę - oferta Flex wygląda ciekawie, chyba jedna z najtańszych ofert rozmów międzynarodowych i roamingowych, dość przejrzysty i udokumentowany regulamin i cennik.

 

Istotne kwestie to oferta roamingowa jak i oferta rozmów międzynarodowych.

 

Z minusów co mnie niepokoi to brak wsparcia telefonicznego (potencjalne opóźnienia na czacie albo w ogóle brak możliwości skorzystania z chatu), oraz kwestie wykupu pakietów.

 

Czy pod kątem używania Flexa w podróży np 2 tygodnie w Indiach uważacie że to najlepsza oferta czy szukać dalej? Interesują mnie oferty bez długiej umowy (idealnie subskrypcja/1-miesięczne wypowiedzenie).

 

Czy można tu robić porównania z innymi operatorami?

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52672
  • 710

Flex w podróży - czy warto?

@piotrkr FLEX jest idealny do podróży. Masz gwarancję, że nie zapłacisz więcej, niż za te pakiety, usługi, które są zakupione. Z drugiej strony, bez wykupionych usług numer FLEX-a jest bezużyteczny. Wystarczy dostęp do internetu o aplikacja na smartfonie i można aktywować usługę, pakiet, który jest potrzebny w danym kraju.

Roaming na Indie, dostępne są pakiety:

10 lub 50 minut/SMS/MMS, koszt 40 lub 150 zł

500 MB koszt 500 zł.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2068
  • 11656
  • 52

Flex w podróży - czy warto?

@ketrasaArtur dobrze piszesz, Flex to chyba najlepsza oferta dla podróżnika, ja nawet w kraju sobie ją cenię, czat wystarcza, sporo pakietów jest 😎