Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bezpłatne rozmowy w UE do dowolnego kraju czy tylko w aktualnym?

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 47
  • 153
  • 0

Bezpłatne rozmowy w UE do dowolnego kraju czy tylko w aktualnym?

Cześć,

będąc w UE poza Polską, czy rozmowy/sms są bezpłatne do każdego kraju UE, czy tylko do Polski i kraju w którym jestem?

Bo na stronie piszą "W całej Unii Europejskiej możesz korzystać z rozmów, SMS-ów, MMS-ów bez limitu i do wszystkich sieci. Tych polskich i z kraju UE, w którym aktualnie jesteś"

A w regulaminie piszą "Połączenia głosowe, SMS-y oraz MMS-y w ramach Strefy UE oraz ze Strefy UE do Polski są nielimitowane i są dostępne w ramach Planu" - ja tą część "w ramach Strefy UE" odczytuję jako "do każdego kraju w UE.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52676
  • 710

Bezpłatne rozmowy w UE do dowolnego kraju czy tylko w aktualnym?

@piotrkr dokładnie tak jest. Jeżeli jesteś w roamingu w dowolnym kraju UE, to w ramach pakietu masz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajów UE.

Osobiście sprawdziłem. Byłem na Litwie i dzwoniłem na numery telefonów z Litwy do Polski i Czech. Opłat żadnych dodatkowych nie było.

W takim przypadku wygodnie mają osoby mieszkające przy granicy z krajem UE. Wystarczy wymusić połączenie z nadajnikiem któregoś kraju, np. Litwy, Słowacji, Czech czy Niemiec i dzwonić bezpłatnie w UE zamiast z nadajnika krajowego i płacić za połączenie międzynarodowe. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18424
  • 52676
  • 710

Bezpłatne rozmowy w UE do dowolnego kraju czy tylko w aktualnym?

@piotrkr dokładnie tak jest. Jeżeli jesteś w roamingu w dowolnym kraju UE, to w ramach pakietu masz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajów UE.

Osobiście sprawdziłem. Byłem na Litwie i dzwoniłem na numery telefonów z Litwy do Polski i Czech. Opłat żadnych dodatkowych nie było.

W takim przypadku wygodnie mają osoby mieszkające przy granicy z krajem UE. Wystarczy wymusić połączenie z nadajnikiem któregoś kraju, np. Litwy, Słowacji, Czech czy Niemiec i dzwonić bezpłatnie w UE zamiast z nadajnika krajowego i płacić za połączenie międzynarodowe.