Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Flex po staremu i bez aktualizacji?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Flex po staremu i bez aktualizacji?

Może mam starą wersję, a wczoraj miałem tylko pięć aktualizacji, więc troszkę się zdziwiłem, że HBO GO ma się dobrze. Natomiast w powiadomieniach smartfona jest aktualizacja, tylko Flex po staremu.Screenshot_20220308-1308 FLEX.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Flex po staremu i bez aktualizacji?

@bronzub Z tego co widzę to się chyba korzysta z vpna co? Bym może dlatego masz problem

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Flex po staremu i bez aktualizacji?

Były jakieś zawirowania ( i nadal tak mi się wydaje) na Google Play, bo w końcu appkę Flex zaktualizowało mi. Natomiast nie mogę pojąć, dlaczego HBO Max robi mi wodę z mózgu. Nie wiem, co mi strzeliło do głowy, by odinstalować aplikację HBO GO, bo być może dlatego wyskoczył mi taki komunikat, gdy na laptopie wszedłem na hbomax.com: "Can’t ConnectWe’re having issues connecting to HBO Max right now. Please try again", a gdy mi się już to udało, to zobaczyłem w opisie zdanie mówiące o tym, że nie w każdym regionie będzie wszystko ok. Sprawdzałem na smartfonie w Google Play aplikacji nie ma. Na webowej przeglądarce w laptopie, że jest dostępna, oraz na telewizorze również. HBO GO można było wszędzie podejrzeć. Ciekawe, czemu z Video Pass w aplikacji Flex można rozwinąć i jedynie się zarejestrować, bo tak stanowi opis działania, a dopiero w kolejnym etapie logowanie odbywa się to przez wykupiony pakiet. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Flex po staremu i bez aktualizacji?

Chyba mylisz pojęcia. Video pass jest to nielimitowany transfer GB na serwisach video :lista serwisów w tej zakładce. Żeby mieć wgl netflix hbo max itd musisz mieć je wykupione. Wykupienie samego video passa nie daje ci dostępu do serwisów a jedynie daje ci nielimitowany transfer na te serwisy o ile masz je wykupione. Hbo można wykupić na dwojaki sposób tradycyjnie przez stronę hbo albo przez aplikację flex i wtedy za usługę płacisz przez aplikację flex. Po północy hbo go jeszcze działało rano już nie więc nic nie straciłeś że odinstalowałeś aplikacje bo ona już nie działa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Flex po staremu i bez aktualizacji?

@Emill1 , ja akurat testowałem działanie HBO GO w dwóch niezależnych numerach Flexa na zasadzie darmowego dostępu na miesiąc. W jednym wykupiłem Video Pass, a w drugim bez tego przeszedłem proces rejestracji. Oba dostępy z kodami z Flexa. Z ciekawości, dokupiłem sobie pakiet na bogato za 6 dych ze strony HBO GO. Tak dla eksperymentu i z innego powodu. We Flexie jest tylko przycisk do rejestracji w HBO GO, który przenosi na dwa sposoby logowania do niego. Wyszło z tego, że skoro darmocha i wszystko po Wi-Fi, to nie było pobrania transferu, a że były ferie, to wnuczka z zięciem mieli zajęcie😊


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Flex po staremu i bez aktualizacji?

pod zakladka hbo we flexie mozna wygenerować kod flex. ktory nastepnie na stronie hbo wybierajac rejestracje przez subskrypcje  wpisujemy ten oto kod i wypelniamy reszte pól . Logujemy sie potem tez przez wybor przez subskrypcje wybor orange itd / Nie potrzebnie brales 2 kody w 2 roznych numerach  bomiales tylko na miesiac za darmo a tak gdybys pokolei uzyl ich to bys mial 2 miechy. A wykupywanie z strony platnego jeszcze dodatkowo to zupelnie nw po co. Ale co kto lubi. Video Pass dziala jak opisalem jest to nielimitowany transfer gb na serwisy video i nie daje dostepu jesli sie nie wykupi subskrypcji na danym serwisie jak to co poniektórzy myślą a potem się robią cyrki jak sie okazuje ze dziala to inaczej niz mysleli. Mysle ze orange powinno lepiej opisać te usługę


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Flex po staremu i bez aktualizacji?

@Emill1 , jak już wspominałem, eksperymentowałem, by lepiej poznać zasadę działania. Masz rację, że mogłem w jednym miesiącu mieć darmochę na jednym Flexie i na drugim kolejny miesiąc. Po wejściu HBO Max, dzisiaj już miałem schody, bo nie mam na Androidzie aplikacji (nie wiem czemu), a na webowym coś nie pyka, mimo iż jedną z tych subskrypcji mam do 13 marca. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Flex po staremu i bez aktualizacji?

Musisz pobrać ze sklepu hbo max jest teraz inna aplikacja hbo go nie działa pokazuje tylko informacje ze potrzebne hbo max po kliknięciu przekierowuje na sklep żeby sb pobrać. Piszę też w niej że dane logowania są takie i podają maila - login jaki ma ktoś użyty.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Flex po staremu i bez aktualizacji?

@Emill1 , problem w tym, że w sklepie Google Play na Androida nie mogę pobrać aplikacji, bo jej nie ma! Przynajmniej u mnie jej nie ma! Ze strony www.orange też nie mogę nic zrobić na smartfonie, bo wyskakuje komunikatScreenshot_20220309-201918_Chrome[1].jpgScreenshot_20220309-201856_Chrome[1].jpgScreenshot_20220309-184542_Translate[1].jpg

Anonim

Nie dotyczy

Flex po staremu i bez aktualizacji?

@bronzub  HBO MAX jeszcze nie wykupiłem, ale widzę że nie jest różowo 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Flex po staremu i bez aktualizacji?

@Anonim , w Orange nie jest chyba za drogo, a do 31 marca z upustem. Ja korzystam jeszcze za friko, z anulowaniem subskrypcji włącznie do 13 marca. Tylko że coś jest skopane z aplikacją, bo nie mogę pobrać.