Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Esim - obsługiwane "niewspierane urządzenie". TicWatch 4 LTE


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 73
  • 0

Esim - obsługiwane;niewspierane urządzenie; TicWatch 4 LTE

@Piotrekk85 

A tego nie załapałem:) Jak co miesiąc będę pisał?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Esim - obsługiwane;niewspierane urządzenie; TicWatch 4 LTE

"miesiąc" w przenosi. Ogólnie będziesz skazany na kontakt z supportem co jakiś czas. Dlatego na początku zaskoczyło bo ktoś na zapleczu poprawił. A czasem nie zaskoczy. To nie czasy gdy "zamawiało" się rozmowy telefoniczne u telefonistki. A raz na jakiś czas będziesz musiał robić zgłoszenia gdy coś się rypnie. Poza tym jeden doradca może znać esim, inny nie. I w koło Macieju...

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 73
  • 0

Esim - obsługiwane;niewspierane urządzenie; TicWatch 4 LTE

@Piotrekk85 

Nie no, tu możesz mieć rację zwłaszcza, biorąc pod uwagę obecne doświadczenia.
Ehh....Dajmy im szanse.
P.S. Całodobowy Flex śpi, albo googlują co to EID;)


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Esim - obsługiwane "niewspierane urządzenie". TicWatch 4 LTE

Jak aktualnie wygląda sytuacja? Kupiłem niedawno TicWatch Pro 4G, bo wiedziałem, że działał on w Orange. Dzisiaj się okazało, że wszystko działa oprócz połączeń głosowych. 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 73
  • 0

Esim - obsługiwane "niewspierane urządzenie". TicWatch 4 LTE

Wygląda tak samo. Orange FLEX powtarza tylko jedno i nie sposób się z nimi porozumieć. 
Urządzenie niewspierane i tyle.

Orange "zwykły" przejawia wolę współpracy, jednakże tam jest inny problem.

 

Gdy dodajesz kartę esim ze zwykłego Orange, to karta się nie chce dodać.
Z Flexa się dodaje przynajmniej. 
Ci z Orange chcą pomóc dokonać aktywacji, ale mówią, że nie wiedzą, czemu karta się nie chce wczytać.
Ci z Flexa nic nie mówią, ale karta się wczytuje do zegarka:)

Totalny cyrk i dalej jesteśmy w punkcie wyjścia.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Esim - obsługiwane "niewspierane urządzenie". TicWatch 4 LTE

Cześć,

Stoję przed kupnem tego zegarka, ale trafiłem na Wasz wątek i zastanawiam się czy pchać się w TW czy w samsunga jednak.

Pytanko, bo z tego co czytam internet Wam działa, jedynie nie można dzwonić? Jeśli tak, to czy na wear os jest dostępna aplikacja Signal, oraz czy można dzwonić przez nią?


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 73
  • 0

Esim - obsługiwane "niewspierane urządzenie". TicWatch 4 LTE

Mój TIC jest wystawiony na sprzedaż i popakowany. Może Ci któryś kolega odpowie czy da się Signala zainstalować. 

Ja kupiłem Samsunga Galaxy Watc 4 LTE w nadziei, że to koniec problemów...myliłem się.

W przeciwieństwie do TIC`a dzwonić się da, sms`y też da się wysyłać, ale tam są inne jaja. Problemy są tak duże, że dział IT w Samsungu rozkłada ręce, a chodzi o zarejestrowanie urządzenia w celu pełnego korzystania z usług. Osobny wątek toczę na forum Samsunga - bez rozwiązania, oraz osobny z supportem Samsunga także bez rozwiązania.

Mam więc dwa zegarki - jeden z którego nie mogę dzwonić, a drugi z którego nie mogę w pełni korzystać (choć dzwoni):D Żyć nie umierać.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 0

Esim - obsługiwane "niewspierane urządzenie". TicWatch 4 LTE

Mój wpis został usunięty z uwagi na wspomnienie o konkurencyjnej sieci. Chciałem tylko dać znać, że wczoraj sprawdziłem i jest rozwiązanie problemu dla naszych zegarków TicWatch. Powiem tak: u mnie działa!


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 73
  • 0

Esim - obsługiwane "niewspierane urządzenie". TicWatch 4 LTE

Dostałem kopię Twojego posta na maila, także wiem, jakie jest rozwiązanie.
Powiem CI tak, oczywiście to działa, ale pytanie pojawia się na jak długo ono będzie ono działać.

Widzisz, w Orange po wprowadzeniu esim też wszystko świetnie działało przez dość długi czas, dopóki ktoś nie doszedł do wniosku, że działać nie powinno.

 

Bardzo fajnie, że to przetestowałeś i że działa. No oby tak zostało na zawsze, co nie zmienia faktu, że dla Orange problem, który samo stworzyło, pozostaje nadal nierozwiązany.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Esim - obsługiwane "niewspierane urządzenie". TicWatch 4 LTE

Dziwne, bo operator o którym wspomniałeś oficjalnie nie wspiera esim dla zegarków. Dzwoniłem nawet dopytać i w teorii esim na smartwatchu nie powinien działać.