Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex


@Anonimnapisał(-a)

Też mogę oddać komuś do Jego Flexa swoje 14 GB. Tylko na PW trzeba podać nr. Flexa i gotowe (jak ma do mnie zaufanie - ze względu na RODO nie udostępniam nikomu) Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Cieszę się ogromnie i oficjalnie oznajmiam, że ktoś na forum zaufał mi Emotikon: Bardzo szczęśliwy Dziękuję Emotikon: Bardzo szczęśliwy Tak się składa, że to może być fajny prezent zarówno na Mikołaja, jak i na gwiazdkę, ponieważ ta osoba może korzystać aż do 24 grudnia włącznieEmotikon: Bardzo szczęśliwy Skoro "przetarłem szlak RODO", zachęcam każdego Flexowicza do podzielenia się odrobinką szczęścia z kimkolwiek Serce

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex


@Anonimnapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

Też mogę oddać komuś do Jego Flexa swoje 14 GB. Tylko na PW trzeba podać nr. Flexa i gotowe (jak ma do mnie zaufanie - ze względu na RODO nie udostępniam nikomu) Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Cieszę się ogromnie i oficjalnie oznajmiam, że ktoś na forum zaufał mi Emotikon: Bardzo szczęśliwy Dziękuję Emotikon: Bardzo szczęśliwy Tak się składa, że to może być fajny prezent zarówno na Mikołaja, jak i na gwiazdkę, ponieważ ta osoba może korzystać aż do 24 grudnia włącznieEmotikon: Bardzo szczęśliwy Skoro "przetarłem szlak RODO", zachęcam każdego Flexowicza do podzielenia się odrobinką szczęścia z kimkolwiek Serce


Ciekawe czy ktoś specjalnie się przeniesie do FLEXA aby zgarnąć te GB

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@Anonim , usługa jest stosunkowo młoda, bo od maja. Sądzę, iż będzie się rozwijała zgodnie z nieśmiałymi zapowiedziami z AMY. Też nie każdy dzieli się swoją wiedzą, więc może wpadnie mi pomysł...ale o tym za chwilę Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Z moich informacji wynika, że osoba obdarowana nie widzi numeru darczyńcy GB, więc pokażę swoje działania wobec obdarowywanego. Optuję za tym, by osoba obdarowana miała odwagę podać swój numer w wiadomości prywatnej. Pod oczywistym warunkiem, że darczyńca chce obdarować szczerze i bezinteresownie. 

1.PNG2.PNG3.PNG


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@Anonim Ja swoje GB już też przekazałem. Jestem bardzo zadowolony, że są osoby, które chcą skorzystać z takiej możliwości. Niestety przekazałem tylko 10 GB Emotikon: sfrustrowany Gdzieś 4 zgubiłem dziś w Lublinie. Szkoda. Przy następnym odnowieniu planu znowu przedstawię propozycję Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Propozycja

Może czas już zaprezentować konkretne informacje o ofercie FLEX w bazie wiedzy?

Na razie pusto, ale najważniejsze informacje mogły by zostać już uzupełnione.

Polecam głosowanie: https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Baza-wiedzy-NO-FLEX/idi-p/170619


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@ketrasaArtur: a może sam coś napiszesz i podeślesz do @Wojciech - sami użytkownicy mogą zasilić bazę wiedzy 🙂

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Jak najbardziej postaram się napisać. Trochę czasu będę potrzebował, bo nieco inne plany, ale i to sie da załatwić. Dzięki @Piotrekk85 za podpowiedź Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Mam do przekazania do 14 GB we FLEX. zainteresowanych zapraszam na priv Emotikon: Mrugający


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Mam do oddania 30gb, max 10 na numer. Oferta ważna do 21 stycznia. Zapraszam na priv.

Edit: zostalo 10