Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Mam do podarowania 14 GB. Szkoda, że numery, którym się podarowało, we Flexie nie trzymają danych nawet jednego cyklu. Za każdym razem musiałbym dodawać do książki, a to jest mi niepotrzebne. Ktoś jest chętny? Pisać na priv Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Już podarowałem, więc nieaktualne!!!


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

nie wiem czy w dobrym miejscu piszę bo nie mogę znaleźć opcji jak dodać post... odchodzę z Orange Flex i chce oddać moje gigabajty. 15 to minimum które mogę dać. Jeśli ktoś zainteresowany proszę o wiadomość prywatną


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@totis00 w dobrym miejscu podajesz info. Ja również będę miał po 15 lutego do oddania 14 GB. Chętnych zapraszam na priv Emotikon: Mrugający


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Widzę jakiś problem jest. Proszę o cierpliwość ...


2A916BD5-DC0C-46DD-B43C-C46647621971.jpeg

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Już się udało....😀

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

A które pierwsze są wykorzystywane jak mam swoje GB i dostałem jeszcze od kogoś?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

@Anonim zauważyłem, że pierwsze są wykorzystywane GB swoje, a następnie podarowane.

Przeprowadziłem prosty test. Po rozpoczęciu nowego planu dostałem 15 GB, wiec mogę przekazać 14 GB innej osobie. Od innej osoby dostałem GB, ale zamiast swoje przekazać, przez tydzień czasu korzystałem z pakietu GB. Po tygodniu postanowiłem przekazać, ale mogłem już nie 14 GB, tylko 12 GB. Stąd wniosek, ze najpierw są wykorzystywane swoje GB, następnie podarowane.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 38
  • 0

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Mam 9 GB do oddania, do 9 lutego. 

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex


@SimiGnapisał(-a)

Mam 9 GB do oddania, do 9 lutego. 




@SimiG, to nie koniec Twojego planu decyduje, do kiedy komuś chcesz podarować, a koniec planu osoby obdarowanej. Więc, jeżeli ktoś świadomie z tego dobrodziejstwa korzysta, to na pewno się zgłosi w prywatnej wiadomości. 

Anonim

Nie dotyczy

Dziel się GB ze znajomymi w Orange Flex

Pewnie chodziło mu o to że on ma do 9 lutego do oddania 🙂