Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Działanie numeru FLEX poza zasięgiem

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Działanie numeru FLEX poza zasięgiem

Obecnie mam na numerze FLEX włączoną pocztę głosową i zakładałem, że jak jestem poza zasięgiem sieci komórkowej, to zostanie nagrany komunikat na pocztę głosowa, lub przyjdzie SMS z informacją o próbie połączenia. 

Tymczasem dostaję komunikat: "Nie ma takiego numeru, dowiedz się jaki jest właściwy numer i spróbuj ponownie".

To jest strasznie mocno mylące, szczególnie dla osób, które chcą się zemną skontaktować. Numer przecież jest aktywny, tylko nie zalogowany do sieci, a komunikat podawany jest, jakby numer już nie był aktywny.

Uważam to za okropnie mylące.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6244
  • 69

Działanie numeru FLEX poza zasięgiem

@ketrasaArtur Prace serwisowe chyba już się skończyły. Włączyłem sobie pocztę głosowa, potem w samolot, zadzwoniłem i mogłem się nagrać. Nie ustawiłem poczty swoimi powitaniami itp.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Działanie numeru FLEX poza zasięgiem

Ciekawe jak ta poczta głosowa działa we Flex. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Działanie numeru FLEX poza zasięgiem

@Misiek62 pocztę głosową uruchomiłem tak samo jak w standardowej umowie lub ofercie na kartę. W apce jest opcja aktywacji poczty głosowej, następnie wybrałem *501 - połączenie bezpłatne, konfiguracja, nagranie komunikatu i gotowe.

 

Jak numer FLEX z aktywna pocztą głosową jest w zasięgu i nie odbiorę połączenia, to rozmówca jest łączony z pocztą głosową. Jak jestem poza zasięgiem, to rozmówca dostaje komunikat:  "Nie ma takiego numeru, dowiedz się jaki jest właściwy numer i spróbuj ponownie". Jak znowu numer FLEX jest w zasięgu, to żadne informacje nie przychodzą, że ktoś próbował się połączyć z moim numerem FLEX.

 

Anonim

Nie dotyczy

Działanie numeru FLEX poza zasięgiem

@ketrasaArtur , testowałeś na swoich numerach, jeden obok drugiego, czy na odległość? Flex & Flex, czy Flex & z poza Flexa? A dodatkowo, jak dzisiaj, to może mieć wpływ ta ich aktualizacja. Kto to wie?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Działanie numeru FLEX poza zasięgiem

@Anonim testy były wykonywane jak wspomniałeś w poście i dodatkowo dołączyłem magenta i fiolet. Jak tylko FLEX poza zasięgiem, to numer jest nieprawidłowy i poczta się nie zgłasza.

Rozmawiałem na czacie w tej sprawie, i konsultant powiedział, żebym ponowne próby przeprowadził po pracach serwisowych, ale nie wiedzą kiedy się zakończą. Coś chyba poważniejszego się stało.

Zresztą w apce są zablokowane funkcje zarządzania kartami SIM oraz pocztą głosową.

Anonim

Nie dotyczy

Działanie numeru FLEX poza zasięgiem

@ketrasaArtur , bardzo sprytny i inteligentny komunikat powstał więc po to, by nie siać paniki. Prowadź nasłuch i co w trawie piszczy, ale nie podawaj dalej...jasne? Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Działanie numeru FLEX poza zasięgiem

@Anonim sprawdzę jeszcze raz po zakończeniu prac serwisowych Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Działanie numeru FLEX poza zasięgiem

@ketrasaArtur , właśnie pojawił mi się jeden komunikat z datą 4 dni wstecz nt. możliwości dodania pięciu numerów do rodziny Flex i możliwość przerzucenia swoich GB do tego planu za 15 zł bez GB w rodzinie. Wcześniej nie miałem żadnego info.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2023
  • 6244
  • 69

Działanie numeru FLEX poza zasięgiem

@ketrasaArtur Prace serwisowe chyba już się skończyły. Włączyłem sobie pocztę głosowa, potem w samolot, zadzwoniłem i mogłem się nagrać. Nie ustawiłem poczty swoimi powitaniami itp.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Działanie numeru FLEX poza zasięgiem

@spiro u mnie teraz komunikat się zmienił: "Przepraszamy nie ma takiego numeru. Sprawdź numer i spróbuj ponownie". Może to jakiś problem z moim numerem we FLEX. Napiszę później na czacie i się dopytam, co jest nie tak.

Z apki faktycznie zniknęły informacje o pracy serwisowej.