Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dostęp do 5G

Anonim

Nie dotyczy

Dostęp do 5G

@Glen  bardzo dobry wynik 😉

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 34
  • 0

Dostęp do 5G

😉


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 330
  • 1

Dostęp do 5G

Jak widać LTE wyrabia jeszcze dość dobrze, ale czekamy na prawdziwe 5G, bo póki co nie mamy agregacji częstotliwości 5G, więc po agregacji powinny wzrosnąć.

Anonim

Nie dotyczy

Dostęp do 5G

@TheEcki  tak jak piszesz, po agregacji pasm w 5G będzie 2x szybciej, niż uzyskał @Glen  😊


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Dostęp do 5G

Im więcej osób będzie uciekać z LTE do 5G  to i to pasmo będzie bardziej wydajniejsze. Teraz LTE jest mocno oblegane.  Z chwilą  większej dostępności sieci  5G  ilość użytkowników  tam się będzie zwiększać za to na LTE spadać. Więc  będzie widoczna różnica  , wiadomo że nie odrazu ale liczę że po roku tam gdzie LTE czasem wypada słabo z powodu obciążenia sieci zmieni się na lepsze.  Na razie sieć 5G  jest słabo rozwinięta. W dużych miastach widać różnicę prawie z dnia na dzień i warto przeskoczyć na tą sieć 5G  ale poza miastem jeszcze długo trzeba bedzie poczekac. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 305
  • 834
  • 9

Dostęp do 5G

Jak na razie to wszyscy dostali dostęp do 5G w Orange w dniu dzisiejszym, a o Flexie ktoś zapomniał... 😕


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 101
  • 123
  • 0

Dostęp do 5G

@f00ku55 

"Jak na razie to wszyscy dostali dostęp do 5G w Orange w dniu dzisiejszym, a o Flexie ktoś zapomniał..." 

 

Może i dostali ale to może być jak ze światłowodem . Wszyscy dostali ale tylko na stronie www. Klikasz wychodzi światłowód a potem klikasz dalej i nagle wpadasz w tryb rzeczywistości stara neo do 10mega. Dostać to jedno a możliwości to drugi.   U mnie w okolicy nadajniki na sieć 5G milczą. 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 305
  • 834
  • 9

Dostęp do 5G

Wybacz, ale nie zrozumiałeś 😉

Chodzi o dostęp w ofertach. We Flexie nadal tylko w planie za 80 zł.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 34
  • 0

Dostęp do 5G

Zapłaciłem raz za dostęp do sieci 5G i nigdy więcej !

Anonim

Nie dotyczy

Dostęp do 5G

@Glen  pisałem że nie warto 😎 Też testowałem 5G i szału niet, trzeba poczekać, ja tam parcia na 5G nie mam, może być i za rok, do tego czasu telefony z obsługę 5G mocno potanieją 🙂