Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dodatkowe karty sim i Esim


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13772
  • 56639
  • 672

Dodatkowe karty sim i Esim

@Misiek62 Tamto oczywiście sprostowałem, ale mam inne pytanie: czy chodzi o kartę dodatkową (jakąkolwiek) z tym samym numerem czy np z innymi/różnymi od głównego? Jeśli to drugie, to można dobrać we FLEX-ie do 5 kart, ale z innymi numerami 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18231
  • 186

Dodatkowe karty sim i Esim

@agat13  dlatego ja swoją odpowiedź na pytanie z tematu podzieliłem na dwa warianty.

Karta główna i dodatkowa z tym samym numerem może być tylko w parze. Można mieć większą ilość par - byleby każdy "Plan" był opłacony.

Karty członków rodziny (do 5) - mają inne numery. Nie sprawdzałem czy taki numer "niby" główny, ale z mniejszymi uprawnieniami (bo członek rodziny ma ograniczenia) może mieć kartę dodatkową z tym samym numerem.

Wg mojej wiedzy, co dopowiem, karta dodatkowa może mieć różną funkcjonalność a) podstawowa - czyli usługi głosowe i transfer (GB) b) ograniczoną tylko do transferu. Ale tak na marginesie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5482
  • 18231
  • 186

Dodatkowe karty sim i Esim

@agat13  ale przez to że usunąłeś niefortunną część swojego pierwszego posta, traci związek z wypowiedziami kolejne dopytywanie @lotuss1 ... Może lepiej takie "odwoływane" słowa skreślić, a nie wywalać w niebyt.