Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy można wykorzystać dane z planu do zera i potem włączyć GB promocyjne bez żadnego uszczerbku?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 50
  • 0

Czy można wykorzystać dane z planu do zera i potem włączyć GB promocyjne bez żadnego uszczerbku?

Chcę wykorzystać dane GB z planu do zera i dopiero potem włączyć GB z pakietu promocyjnego. Czy wszystko będzie działało bez zarzutu, czy jednak musze mieć jakieś pakiety dostępne z planu, żeby GB z promo działały prawidłowo? Dodatkowe rozważenia:

 

1. czy wyłączy się lejek po zejściu z planu do zera i następnie włączeniu promo?

2. czy wpłynie to jakkolwiek na Passy, tj. czy przy zero GB z planu i tylko posiadając promo GB, będą działać bez zarzutu?

 

Pzdr

4 ODPOW. 4

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Czy można wykorzystać dane z planu do zera i potem włączyć GB promocyjne bez żadnego uszczerbku?

@gasinex to co przetestpwałem, to potwierdzę. Możesz z planu wypożyczać GB, potem włączyć pakiet promocyjny. Z Passami nie sprawdzałem, ale nie powinno zmienić, jeśli masz je aktywne, a plan będzie na zero.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 50
  • 0

Czy można wykorzystać dane z planu do zera i potem włączyć GB promocyjne bez żadnego uszczerbku?

"Możesz z planu wypożyczać GB, potem włączyć pakiet promocyjny" - czy mam to rozumieć jako: zużyć do zera z planu,  a potem włączyć promo i będzie wszystko dobrze?

 

chyba że chodzi o jakąś funkcjonalność wypożyczania GB o której nie wiem 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Czy można wykorzystać dane z planu do zera i potem włączyć GB promocyjne bez żadnego uszczerbku?

Plan w teorii działa, ale jak nie masz wi-fi - to sugerowalbym przed wyczerpaniem włączyć promo GB.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 50
  • 0

Czy można wykorzystać dane z planu do zera i potem włączyć GB promocyjne bez żadnego uszczerbku?

Polecialem na żywioł:

1. plan zjechany do zera

2. wlaczone promo GB, wszystko smiga ok

3. Passów nie mam wiec nie sprawdzę czy działałyby.

 

Pzdr