Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Z komunikatem dla dzwoniącego informującym o włączonej blokadzie, czy też po prostu z odrzuconym połączeniem bez podawania przyczyny?

I czy to przypadkiem nie było tak, że przy dodatkowej karcie tylko do internetu ta blokada zawsze działała? Przyznam szczerze, że po prostu nie pamiętam 🙂

To nie było tak, że problemy pojawiały się dopiero w momencie, gdy mieliśmy dodatkową kartę do rozmów?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

@f00ku55  Jest komunikat, że mam włączoną blokade i sugestia, żeby kontaktować się przez sms.

U mnie „od zawsze” ta usługa nie działała, albo od czasu, kiedy uruchomiłem dodatkowy sim, ale tylko na internet w iPadzie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

No to u mojego znajomego, gdzie jest fizyczna karta SIM + dodatkowa fizyczna do internetu ta usługa chyba teoretycznie działa, ale nie ma żadnego komunikatu tylko w zamian sygnał zajętości... 😄

Quo Vadis Flexie...


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Działa usługa blokada połączeń z nr zastrzeżonych, rok zajęła im naprawa problemu, działają błyskawicznie. Ale usługa ktoś dzwonił niestety nie działa.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 238
  • 525
  • 2

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Minęły już prawie 2 lata i jak nie działało tak nie działa.

Wygląda że marka jest już powoli wygaszana i nie ma co liczyć na jakieś usprawnienia czy poprawki błędów.

 

 

th-40171418246-376x814.png

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Powtarzam to od dłuższego czasu 😉