Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

To włącz dodatkową kartę sim by się popsuło 😜😋

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 46
  • 0

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Nie mam takiego zamiaru 🙂 Od dawna można było przypuszczać, iż dodatkowa karta powodowała problemy. Flex chciał zrobić "kopię" usługi "Tandem" u magentowych, jak najtańszym kosztem, ale coś nie wyszło...

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Oj nie wyszło nie wyszło


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Czy wiadomo coś na temat terminu pojawienia się jakichś oficjalnych informacji? Nic się w kwestii problemów nie zmieniło, a obecnie (posiadając dodatkowy eSIM do AW) jestem tak naprawdę traktowany jako klient drugiej kategorii.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Nie ma żadnych informacji, konsultanci też nic nie mówią.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Od konsultantów na pewno się nic nie dowiesz, bo oni pewnie samo nic nie wiedzą, założę się że wiedzą nawet mniej niż my. Trochę wolno się to rozwija i wolno jest to naprawiane, jeżeli w ogóle ktoś się tym interesuje. Odpowiedzi na zapytania są takie same, mało szczegółowe. 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Odświeżam temat: Są jakieś nowe informację, bo wg mnie nic się we flex nie dzieje z naszymi problemami.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Chyba sami możemy sobie odpowiedzieć na to pytanie... 😉

Nowych apek w Video Passie z głównego Orange nie ma do dzisiaj na przykład. Tyle zostało z nowoczesności Flexa. Nie wiem czy Flex jako projekt po prostu się nie spina finansowo, ale zainteresowanie ze strony Orange jest o wiele mniejsze, niż kiedyś.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 192
  • 328
  • 1

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Niestety, ale to prawda, serwisy Video Pass są, ale nie zostały poszerzone, nie wiadomo kiedy to się stanie. Game Pass to niewypał. Po prostu zagranie marketingowe. Sama usluga w sobie nie jest zła jak za tą cenę, aczkolwiek bolą braki natury technicznej. Na forum ludzie bronią Orange Flex lecz co widać nie za bardzo daje odpowiednich rezultatów. Jesteśmy skazani na czekanie i obietnice, że kiedyś będzie. Są osoby, które nie mają Orange Flex i wypowiadają się niepotrzebnie w temacie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 78
  • 131
  • 0

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Z nieukrywaną przejemnością chciałbym podzielić się info, że działa już usługa blokowania połączeń z numerów zastrzeżonych (mam dodatkową sim dla internetu)

 

😉