Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Anonim

Nie dotyczy

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Moją sprawą się zajęli, wielce się zdziwiłem, że po czasie ktoś zapytał, jakiego mam tego iPhone'a w sensie czy z polskiej dystrybucji. No i dalej walczą o to abym mógł mieć SIM + eSIM na jednym smarfonie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 302
  • 819
  • 9

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Niestety, po wielu tygodniach (miesiącach?) nadal:

 

  • kompletnie nie działa blokada połączeń z numerów zastrzeżonych
  • wadliwie działa usługa "ktoś dzwonił" jeśli ma się dodatkową kartę SIM
  • jakość połączeń przychodzących przy posiadaniu dodatkowej karty SIM (eSIM?) jest tragiczna

 

Dodatkowo całkiem przypadkiem zauważyłem parę dni temu, że przy włączonych połączeniach oczekujących i trwającej rozmowie, druga osoba dzwoniąca nie otrzymuje komunikatu, że ja prowadzę rozmowę tylko ma normalny sygnał dzwonienia. Zgłosiłem, poczekałem na odpowiedź i oczywiście dowiedziałem się, że to jest to spowodowane posiadaniem dodatkowej karty SIM i Orange nad tym "pracuje".

 

Mam dosyć, po weekendzie uciekam z Flexa. Szkoda, byłem od samego początku i zgłosiłem niezliczoną ilość błędów... Zdrowie psychicznie jest jednak ważniejsze 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Tez mam podobne problemy i rozglądam się gdzie uciec z flexa

 

Anonim

Nie dotyczy

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Też miałem rozkminkę gdzie uciec... ale jednak zostałem, bo tak naprawdę jak się rozejrzysz... to w innych sieciach i ofertach zawsze coś nie pasuje, bynajmniej dla mnie. Tu nie jest idealnie, ale aby tak było wystarczy mieć trochę chęci do poprawiania tych wszystkich w/w błędów, i być otwartym na jakiś dialog.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 302
  • 819
  • 9

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Wiem, niestety zdaję sobie sprawę, że alternatywy pod względem oferty za bardzo nie ma...

Sam bym chętnie został i poczekał na lepsze czasy, ale naprawianie niektórych błędów trwa od początku Flexa, czyli od maja 2019 roku, a jedyny dialog z którym mamy do czynienia to dialog z (przynajmniej w większości) kompletnie nieogarniającymi konsultantami na chacie...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

@f00ku55 pobierz nową wersję apki FLEX, wersja 32. Przed chwilą @Mariya_FLEX podała, że już jest dostępna nowa wersja.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 302
  • 819
  • 9

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Wiem, mam ja oś dzisiejszego poranka. Problem tylko w tym, ze problemy z wylogowywaniem z apki są obecnie najmniejsza bolączka Flexa.

Flex leży od strony technicznej i tym powinno się zająć ASAP.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Zmiana wersji ok ale zmian w problemach żadnych.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Są jakieś postępy w usuwaniu problemów, bo ja nic nie zauważyłem żeby cokolwiek zrobili  w tym temacie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Nie ma. Cześć to nie błędy, a część to błędy e głównym Orange przy ofertach multi-sim.