Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Flex naprawdę nie robi nic, aby naprawić błędy, to szok. Czyżby koniec marki?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Problemy o których piszecie dotyczące niszowych usług dodatkowych. Priorytet napraw nie jest wysoki 🤷

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej czyszbyś był towarzyszem z dawnej epoki. Może dla ciebie albo dla was jest to niszowy problem. Dla mnie problem jest bardzo ważny ponieważ od zawsze z tych usług korzystałem i bardzo mi tych usług brakuje.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Bo kilka osób pisze w tym wątku o problemach.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Tak wiem sorry ale dla mnie jest to bardzo ważny problem. A z flexem chyba coś się dzieje, dzisiaj na czacie nikt się nie odzywa czekam od godziny. A poza tym czy operator ma obsługiwać tylko rozmowy i emsy oraz  internet tak było fajnie 10 lat temu.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Absolutnie nie zgodzę się, że problemy dotyczą "niszowych usług dodatkowych". Problemy dotyczą usług podstawowych, które w każdej sieci działają bez żadnego problemu, łącznie z głównym Orange!

Powtórzę to samo, co już wcześniej pisałem - Flex zjada konkurencję ofertą, natomiast od strony technicznej to obecnie okropny bałagan. Jeżeli komuś zależy na bezproblemowym działaniu to na chwilę obecną odradzam przenosiny do Flexa...


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Tak właśnie @f00ku55 całkowicie się z Tobą zgadzam. Nie są to usługi niszowe. Może dla kogoś kto tylko dzwoni i smsuje to tak. Ale z czatem jest problem od godz. 10.12 nikt nie odpowiada nawet ze odczytał wiadomość.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Możemy dyskutować o popularności - to już każdy ma prawo do własnej opinii. Orange danych nie prezentuje, albo wybiórczo.

Co do tego czy to jest usługa podstawową czy dodatkowa - warto poszukać sobie definicji tych pojęć. Niestety zaliczają się do tzw. VAS-ów co można tłumaczyć na język polski jako usługę dodatkową.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 300
  • 802
  • 8

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Nie zmienia to faktu, że Flex jest obecnie jedyną znaną ofertą, w której są z tymi usługami problemy. A dodatkowo wygląda na to, że Orange ma to gdzieś.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co się dzieje z Flexem, nic tam praktycznie nie działa...

Dokładnie, tak jest a konsultanci nie chcą albo nie umieją tych problemów ogarnąć i przesłać dalej aby sprawy rozwiązać.