Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Co dalej z cesja w Orange Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Co dalej z cesja w Orange Flex

Ostatnia odpowiedz  eksperta w temacie jest z kwietnia 2020 - https://nasz.orange.pl/t5/AMA-Orange-Flex-2/FLEX-cesja/m-p/200926

Zrzut ekranu 2021-11-28 o 22.04.45.png

Czy po roku wiadomo cos wiecej ?

 

Dzieki.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

Co dalej z cesja w Orange Flex

hej hej! jestem 😉

 

Jeśli chodzi o cesje - temat wstrzymany. Jak pisaliśmy kiedyś, zależy nam na bezpiecznym digitalowym procesie.

 

Jak wiecie mamy współprace z Onfido, jeśli chodzi o potwierdzanie tożsamości: zdjecie ID + selfie

Chcielibyśmy ten proces wykorzystać, ale myślimy też o MojeID.

 

To co nas blokuje, to niewiedza w zakresie zmian prawa telekomunikacyjnego, a właściwie ich wejścia w życie - data wciąż się przesuwa.

A są tam nowe wytyczne co do weryfikacji on-line -> być może będziemy musieli zrobić rozwój o weryfikację video. MojeID powinno też być akceptowalne - ale szukamy rozwiązania, które również pozwoli nam na aktywacje Flexa przez obcokrajowców.

Nie chcemy zaczynać prac i wdrażać na razie Cesji, bo może się okazać, że rozwiązanie potem będzie w całości do przebudowania.

 

PS. ciężko nam być tu z Wami na bieżąco - może zrobimy sobię jakąś nową AMĘ flexową?

Co myślicie - może jakieś głosowanie w tej sprawie da się zrobić na forum ? @Aśka_M 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 ODPOW. 15

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Co dalej z cesja w Orange Flex

@presses na forum jak o na stronie FLEX-a nie pojawiły się żadne informacje o cesji. Cisza i dalsze oczekiwanie.

Można spróbować wywołać @Maciej_FLEX, czy coś nam napisze w tej sprawie na forum.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Co dalej z cesja w Orange Flex

Pewno nigdy  nie zrobią cesji online, podobnie jak migracji z flex do orange. Obecnie najtańsza cesja we flex to przejście do play na karte i powrót do flex. Zajmie to od 4 do 6 dni ale jest jeszcze darmowe.

Anonim

Nie dotyczy

Co dalej z cesja w Orange Flex

Coś mi się wydaję, że może być podobnie jak z cesja w Orange Love. Temat wałkowany o dawna, pomysł już długo wisi ale rezultatów brak. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 302
  • 819
  • 9

Co dalej z cesja w Orange Flex

Flex już niestety nikogo w Orange nie interesuje także na zmiany nie ma co liczyć.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 9
  • 0

Co dalej z cesja w Orange Flex

To chyba nie pomoze - z tego co sprawdzilem to @Maciej_FLEX nie logowal sie do systemu od:

ostatnia aktywność: 22-09-2021 12:34

 

Znasz moze jakas inna osobe z flexa ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52635
  • 709

Co dalej z cesja w Orange Flex

@presses są inne, ale Maciej najczęściej pojawiał się na forum.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Co dalej z cesja w Orange Flex


@pressesnapisał(-a)

To chyba nie pomoze - z tego co sprawdzilem to @Maciej_FLEX nie logowal sie do systemu od:

ostatnia aktywność: 22-09-2021 12:34

 

Znasz moze jakas inna osobe z flexa ?


Może pora podpytać Mariyę,Remigiusza albo Patrycję


Ekspert AMA
  • 178
  • 430
  • 123

Co dalej z cesja w Orange Flex

hej hej! jestem 😉

 

Jeśli chodzi o cesje - temat wstrzymany. Jak pisaliśmy kiedyś, zależy nam na bezpiecznym digitalowym procesie.

 

Jak wiecie mamy współprace z Onfido, jeśli chodzi o potwierdzanie tożsamości: zdjecie ID + selfie

Chcielibyśmy ten proces wykorzystać, ale myślimy też o MojeID.

 

To co nas blokuje, to niewiedza w zakresie zmian prawa telekomunikacyjnego, a właściwie ich wejścia w życie - data wciąż się przesuwa.

A są tam nowe wytyczne co do weryfikacji on-line -> być może będziemy musieli zrobić rozwój o weryfikację video. MojeID powinno też być akceptowalne - ale szukamy rozwiązania, które również pozwoli nam na aktywacje Flexa przez obcokrajowców.

Nie chcemy zaczynać prac i wdrażać na razie Cesji, bo może się okazać, że rozwiązanie potem będzie w całości do przebudowania.

 

PS. ciężko nam być tu z Wami na bieżąco - może zrobimy sobię jakąś nową AMĘ flexową?

Co myślicie - może jakieś głosowanie w tej sprawie da się zrobić na forum ? @Aśka_M 


Zespół Nasz Orange
  • 1134
  • 8355
  • 23

Co dalej z cesja w Orange Flex

@Maciej_FLEX da się 🙂 Myślę, że najlepsza będzie szybka ankieta przypięta na stronie głównej. W takiej formie będą mogli "zagłosować" również użytkownicy niezalogowani na forum (tacy, którzy tylko czytają).