Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak powiadomień w aplikacji Orange Flex


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Brak powiadomień w aplikacji Orange Flex

@daro33 
"Dodam, że przeinstalowałem aplikację ..."  🙂 
Tak jak mówię, problem według mnie nie leży po stronie aplikacji, a na etapie wysyłanie powiadomienia z bazy na moje konto czy coś takiego (w systemie konsultant widział, że była próba wysłania powiadomienia lecz zakończyła się niepowodzeniem - coś pokroju próby wysłania smsa, kiedy się otrzyma powiadomienie że wiadomość nie została wysłana - ponów wysłanie)


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Brak powiadomień w aplikacji Orange Flex

@Adrian838 Spróbuj zainstalować aplikacje na innym urządzeniu i wtedy spróbować.

Btw, jaki masz aktualnie sprzęt i jaka wersja systemu?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Brak powiadomień w aplikacji Orange Flex

Na innym urządzeniu też powiadomienia nie działają...
Galaxy S10, Android 10.

Ten dział pomocy we Flex`ie jest jakiś niepoważny... pisze im jak byk na czym polega problem ze szczegółami, robią nowe zgłoszenia do techników i odpowiedzi jakie dostaje to przeinstaluj aplikację powinno pomóc, kiedy im pisałem JAK BYK że przeinstalowywałem aplikacje i nic nie pomogło, podobnie jak fakt, iż pisze że nie mam powiadomień wewnątrz aplikacji a Ci mi odpisują że może mam zablokowane powiadomienia push w telefonie dla aplikacji Flex (nie chcą zrozumieć, że problemem fakt iż powiadomienia nie docierają w aplikacji a nie że mi telefon nie zawibruje...).

Ktoś jeszcze jakiś pomysł?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Brak powiadomień w aplikacji Orange Flex

Musisz się uzbroić w cierpliwość, tu nic nie ma szybko. Ja już od roku czekam na naprawę błędu brak powiadomień gdy numer jest poza zasięgiem. Po 10 miesiącach od zgłoszenia naprawiono błąd blokada połączeń z nr zastrzeżonych. Taki urok ma flex, albo się dostosujesz albo trzeba szukać innego operatora. Zaletą jest brak zobowiązań i w miarę ok zasięg oraz dość dobrze działający internet. Trzeba zastanowić co za i co przeciw i podjąć decyzje co dalej.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 154
  • 361
  • 10

Brak powiadomień w aplikacji Orange Flex

A instalowałeś aplikację na innym telefonie, jeśli tak to z jakim skutkiem?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Brak powiadomień w aplikacji Orange Flex

@Adrian838 hmmmm... ze swojego doświadczenia wiem, że niektóre aplikacje czasem mają problem z powiadomieniami... Zauważyłem również, że używanie jej na innym urządzeniu potrafi czasem to zmienić. Napisz do nich zgłoszenie techniczne, poproś o numer i ... może naprawią... 

Albo może to jakiś zbieg okoliczności? wczoraj miałem odnowienie planu, a zamiast tego dostałem powiadomienie że pobór z karty się nie udał. Po weryfikacji w banku okazało się, że nie było ŻADNEGO poboru w tym czasie. Usunięcie i dodanie tej samej karty naprawiło problem (a przynajmniej tak podejrzewam).