Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blokada karty sim

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 49
  • 120
  • 2

Blokada karty sim

Synowa zablokowała kartę SIM jak odblokowaçpozdr

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18907
  • 54152
  • 746

Blokada karty sim

@Mirek22 W jaki sposób jest zablokowana karta SIM:

  • po przez błędnie wpisany kod PIN
  • blokada kradzieżowa.

W przypadku błędnie wpisanego kodu PIN, odblokowanie po przez kod PUK. Kod PUK można wpisać błędnie tylko 10 razy, potem karta SIM jest blokowana nieodwracalnie i nie będzie nadawała się do użytku. Kod PUK można znaleźć w aplikacji Mój Orange, może podać konsultant na infolinii, czacie po uprzedniej weryfikacji.

 

W przypadku blokady kradzieżowej najprościej j najszybciej będze można odblokować kartę SIM po przez kontakt z konsultantem, infolinią, czat.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13564
  • 55456
  • 663

Blokada karty sim

@Mirek22 zadzwonić na infolinię i poprosić o przesłanie kodu PUK, chyba, że jest gdzieś obudowa od karty SIM i tam jest zdrapka z PUK. Później wpisać do telefonu kod i ustawić nowy PIN za pomocą kombinacji **05*PUK*PIN*PIN# i zatwierdź zieloną słuchawką (gdzie PIN to już nowe 4 cyferki)

Możesz też z poziomu aplikacji Mój Orange ( jeśli masz i jesteś zarejestrowany) Zaloguj się na Mój Orange w zakładce  "Ustawienia" wybierz  "Zabezpieczenia"  i "Kod PUK".


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29470
  • 270

Blokada karty sim

@Mirek22  na plastikowym blankiecie o wyłamanej karty SIM powinien być kod PUK do odblokowania karty, wpisz ten kod a następnie ustal nowy PIN do karty.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18907
  • 54152
  • 746

Blokada karty sim

@Mirek22 W jaki sposób jest zablokowana karta SIM:

  • po przez błędnie wpisany kod PIN
  • blokada kradzieżowa.

W przypadku błędnie wpisanego kodu PIN, odblokowanie po przez kod PUK. Kod PUK można wpisać błędnie tylko 10 razy, potem karta SIM jest blokowana nieodwracalnie i nie będzie nadawała się do użytku. Kod PUK można znaleźć w aplikacji Mój Orange, może podać konsultant na infolinii, czacie po uprzedniej weryfikacji.

 

W przypadku blokady kradzieżowej najprościej j najszybciej będze można odblokować kartę SIM po przez kontakt z konsultantem, infolinią, czat.