Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktualizacje Flexa


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 380
  • 1

Aktualizacje Flexa

Po jakiego grzyba apka woła lokalizację? nastepny szpieg?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Aktualizacje Flexa

@scanx może chodzi o dobranie pakietów usług, jeśli np. będziesz za granicą lub nowe promocje i zniżki, które będą dołączane we współpracy z partnerami dla danej lokalizacji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Aktualizacje Flexa

Tak, ale przydatna opcja. Np. moja bankowa aplikacja też ma dostęp i wg mnie tak powinny działać zabezpieczenia.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Aktualizacje Flexa

ja już nie mam zdrowia, co poprawią, to w nowej wersji popsują.

Znowu po aktualizacji, apka zapomniała zalogowanego użytkownika.

Nadanie pin działa ale odcisk to już krzyk po pierwszym znaku pin, że ten jest niewłaściwy a nie zakończyłem wpisywania. No i braki tłumaczeń w tym procesie.

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacje Flexa

@DarekWa, dwa dni temu na czacie zgłaszałem swoją uwagę, a dzisiaj pobrałem nową wersję 19.0.2 (22554.0) i jest poprawione co chciałem. Można? Spróbuj i Ty na czacie zagadać, i koniecznie daj screena, jak jest możliwe 😊


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 246
  • 1

Aktualizacje Flexa

Pokaż szczegóły
Robiłem to już 7 razy nie jestem w końcu beta testerem

robiłem to 7 razy. Nie jestem w końcu beta testerem

Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacje Flexa

Spoko @DarekWa . Nie słyszałem, by ktokolwiek z użytkowników był beta testerem. Ja mam jednak odczucie zupełnie odwrotne od Twojego. Chyba szybciej reagują na czacie Flexa, aniżeli gdziekolwiek indziej w serwisie Orange. Mają, widać to, prężny zespół i chyba "nienasycony" do końca swoim produktem, więc cisną z aktualizacjami szybciej. No i jeszcze Flex nie ma roku, a jest chyba strzałem w 10 😊


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Aktualizacje Flexa

Orange przy flexie korzysta z aplikacji i wdrożeń etapowych, co oznacza, że niektóre aktualizacje pojawią się w różnym czasie o różnych klientów.

Co to czatu - kwestia organizacji pracy. Obsługa głosowa jest bardziej kosztowna i dłuższa. Poza tym flex ma sporo nowych systemów bez garba "przeszłości" jak "stare" Orange.
Anonim

Nie dotyczy

Aktualizacje Flexa

Masz rację @Piotrekk85 , że bez zaszłości lepiej to wychodzi. Nie mogłem z jakiegoś technicznego "zacięcia" aktywować bezpłatnego korzystania z Video Passa, to poprzez czat szybko się z tym uporali. Jeden screen wystarczył. A na czacie Orange różnie z tym bywa.