Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

5G w Orange Flex


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 78
  • 0

5G w Orange Flex

Niedawno przeniosłem się z orange na kartę do flexa i wybrałem plan z 5G za 35zł by sprawdzić, czy będę miał tu 5G. Niestety ale przejechałem się po mieście i tego 5G nie widzę. Wcześniej jak miałem ofertę na kartę to miałem raz aktywny pakiet bez limitu z 5G i w pewnych miejscach miałem sygnał 5G a tutaj nie. I tu pytanie czy coś jest z tym nie tak? Dodam, że posiadam telefon który odbiera 5G na 2100Mhz i znajduję się na liście telefonów obsługujące 5G na stronie flex więc o co kaman? Nie takie flexible jak się wydaje.

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

5G w Orange Flex

@Krzych29 zasięg 5G jest taki sam dla wszystkich ofert Orange. Być może nie dałeś dostatecznie dużo czasu, aby nastąpiło połączenie z siecią 5G. Czasami trzeba dłuższą chwilę odczekać.

Czy dawno przeniosłeś numer do FLEX? Może też potrzeba kilku dni, a cały proces przenoszenia się zakończy.

Anonim

Nie dotyczy

5G w Orange Flex

@Krzych29  na czat we FLEX, dopytaj czy masz aktywne 5G na swoim numerze 😎

Przy przenoszeniu numeru z prepaid, nie koniecznie ta usługa 5G musi działać i dlatego telefon nie loguje się do 5G 😎

 


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 78
  • 0

5G w Orange Flex

Numer przeniosłem w niedziele. Jeszcze w jak bylem w ofercie na karte to mialem problemy z 5G passem więc może i tu się to przeniosło nie wiem. Poruszyłem temat na czacie flex i sprawa zostala przekazana technikom.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

5G w Orange Flex

@Krzych29 daj znać, jak otrzymasz odpowiedź.

Jeżeli problemy z 5G występowały na karcie, nie z winy zasięgu, czy sprzętu, to nie mogły się przenieść do FLEX, bo to dwie niezalezne platformy.  Przyczyną w braku 5G musi być inna.

Czy Twój telefon jest z dystrybucji Orange?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 78
  • 0

5G w Orange Flex

Dobra 😁

Zacząłem sprawę badać łopatologicznie czyli przełożyłem kartę SIM na drugi slot i o dziwo 5G jest. Sukces

Ale zastanawiałem się czemu na innym slocie nie działało. Przedmuchałem sloty i 5G działa tu i tu.

No dzban ze mnie, że zapomniałem o starym dobrym przedmuchaniu jak za czasów pegazusa 😁

Problem rozwiązany.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

5G w Orange Flex

@Krzych29 uważam, że za pierwszym razem nie pobrały się wszystkie ustawienia do 5G. Po przełożeniu karty SIM do innego slotu, wymyśliłeś ponowny restart, aktualizacje ustawień i ponowne logowanie do sieci. Świetnie, że zadziałało. Owocnego korzystania.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 19
  • 78
  • 0

5G w Orange Flex

Wcześniej wyłączałem i włączałem telefon, tryb samolotowy też i to by nie wymusiło zmiany?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 707

5G w Orange Flex

@Krzych29 jak przekładzie kartę SIM do innego urządzenia, czy w Twoim przypadku do innego slotu, wymusiło widocznie aktualizacje oprogramowania na samej karcie SIM. Restart telefonu tego widocznie nie wymusił. Karta SIM musiała się widocznie dostosować do nowego slotu/urządzenia.