Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

"Detekcja osobowości"

Anonim

Nie dotyczy

"Detekcja osobowości"

@Anonim , wykresy nie oddają w pełni Twojego obrazu...przyznaj od razu Emotikon: Język Brak opisu, psuje Twój wizerunek i ja mam wątpliwości co do Twej neutralności Emotikon: Mrugający

Mój z kolei, opiera się głównie na trybie przypuszczającym, trochę lelum polelum i zdecydowanego tak lub nie. Gdybym jednak miał wierzyć psychoanalitykom, to moje pytanie do nich by brzmiało tak: czy są w stanie dopasować do mojej osobowości partnerkę o podobnie wyglądających parametrach osobowości, czy od razu byśmy się pozabijali? Ale niech tam, raz kozie śmierć!!! Bez owijania w bawełnę mówię od razu, że w badaniu tym, opierałem się na znanych mi przysłowiach, które w codziennym życiu sprawdzają się.

ankieta.PNG

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

"Detekcja osobowości"

Zrobiona 🙂

Anonim

Nie dotyczy

"Detekcja osobowości"

@Anonim  statystyki są pobieżne, więc obraz jest taki sobie, ale zmierzam do równowagi, taki wynik już mnie satysfakcjonuje 😉

Anonim

Nie dotyczy

"Detekcja osobowości"

Pochwalcie się @Matt55  i @Misiek62  Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

"Detekcja osobowości"

Jutro, jak będę w stanie 😉 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

"Detekcja osobowości"

moje wyniki:

ankieta.JPG

Anonim

Nie dotyczy

"Detekcja osobowości"

@Misiek62 , Ty lepiej zrobisz, jak skonsultujesz to z żoną. Tak, jak ja to uczyniłem Emotikon: Szczęśliwy Ale nie ukrywam, że tutaj mógłbyś śmiało zdjąć maskę i pokazać swoje prawdziwe oblicze Emotikon: Język Pomożemy w ten sposób domorosłym psychoanalitykom nabrać dystansu i wzbogacić ich o własne, życiowe doświadczenia. Podam na przykładzie tylko jednego pytania, a które oznaczyłem w ankiecie, jak można "zdjąć tendencyjne" sugestie odpowiedzi. Porównałem przy tym pozostałe oceny ankiet, w których ujawnili swoje zdolności psychomotoryczne. Gdyby na wadze skala porównawcza robiła przechył w dół, lub w górę, oceny winny warunkować ten przechył zmiennym opisem. Tutaj natomiast jest powielanie tekstu w stosunku procentowym, bez możliwości dodania nowych określeń.

A1.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

"Detekcja osobowości"

hmmmmmmmm co masz na myśli @Anonim , że niby odpowiadałem nieszczerze?

Anonim

Nie dotyczy

"Detekcja osobowości"

@Anonim  ponowiłem test i wyniki nie różnią się bardzo od tych poprzednich, więc wrzucę tylko podsumowanie 😉

cv.jpg

Anonim

Nie dotyczy

"Detekcja osobowości"


@Misiek62napisał(-a)

hmmmmmmmm co masz na myśli @Anonim , że niby odpowiadałem nieszczerze?


@Misiek62 , akurat nie to miałem na myśli, więc łyso mi trochę było po fakcie, czyli wrzuceniu wyników. Chodziło mi o to, że w necie udajemy anonimowych,a tak naprawdę za tą maską kryją się różne osobowości. Fajnie jest poznać ludzi pod chociażby kątem tej ankiety, jakimi naprawdę w realu są, lub przynajmniej starają się nimi być Emotikon: Bardzo szczęśliwy Co do Ciebie nie mam wątpliwości, że jesteś wartościowym człowiekiem. Być może ta ankieta odkrywa nieco gorsze cechy charakteru i dlatego gro ludzi na forum woli pozostać anonimowymi

anonymous.PNG

@Anonim , prawie że podobnie, robi różnicę Emotikon: Szczęśliwy Raz wystarczy odpowiedzieć szczerze na własne odczucia, a nie eksperymentować Emotikon: Mrugający