Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🏆🏅 Wyłonienie Zwycięzców 📋 Tabele Rankingowe do konkursu: ❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja ❄

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

🏆🏅 Wyłonienie Zwycięzców 📋 Tabele Rankingowe do konkursu: ❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja

Fajna zabawa i niepowtarzalna odznaka.  Hey Orange prosimy o częstsze konkursy 🙂 za wszystko jeszcze raz dzięki!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 234
  • 968
  • 4

🏆🏅 Wyłonienie Zwycięzców 📋 Tabele Rankingowe do konkursu: ❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

🏆🏅 Wyłonienie Zwycięzców 📋 Tabele Rankingowe do konkursu: ❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja

Późno bo późno ale cytując "lepiej późno niż wcale", po perturbacjach dnia dzisiejszego nareszcie mam czas aby wejść na forum i jednak jestem zaskoczony (bardzo pozytywnie oczywiście), liczyłem na miejsce góra czwarte, a tu jestem "na pudle" 🥉. Oczywiście chciałbym pogratulować kolegom Arturom z miejsc 🥇🥈, no i a jakże pozostałym wszystkim uczestnikom konkurso-zabawy 💪 

Osobne podziękowania dla całego Zespołu NO za organizację i czuwanie nad prawidłowym przebiegiem, jesteście WIELCY i WSPANIALI 👍 🤗

PS.

Nie, nie, nie zapomniałem @agat13 skontaktuj się ze mną, proszę na PW celem ustalenia szczegółów co do długopisu 🖊. Obiecałem to się wywiążę z obietnicy, a u mnie słowo droższe od pieniędzy.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13203
  • 54206
  • 637

🏆🏅 Wyłonienie Zwycięzców 📋 Tabele Rankingowe do konkursu: ❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja

@slav72  wierzę..przy okazji. Długopis nie zając...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

🏆🏅 Wyłonienie Zwycięzców 📋 Tabele Rankingowe do konkursu: ❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja

@agat13  zauważ szliśmy "łeb w łeb", raptem trzy wpisy dzieliły nas (u Ciebie w górę 🔼, u mnie w dół 🔽) od trzeciego miejsca ex aequo  😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13203
  • 54206
  • 637

🏆🏅 Wyłonienie Zwycięzców 📋 Tabele Rankingowe do konkursu: ❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja

@slav72  zauważyłem, aleja dość swobodnie do konkursu podchodziłem..

Za to że dwa rozwiązania załapałem na osłodę 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

🏆🏅 Wyłonienie Zwycięzców 📋 Tabele Rankingowe do konkursu: ❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja

@agat13  oczywiście "łeb w łeb" to tylko taka przenośnia, ja też weekendowo byłem mało aktywny gdyż był wypełniony obowiązkami zawodowymi, cała zabawa też na luziku (widać to między innymi po przepastnej różnicy punktowej między mną a Arturami).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18587
  • 53231
  • 721

🏆🏅 Wyłonienie Zwycięzców 📋 Tabele Rankingowe do konkursu: ❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja

Dziękuję zespołowi za zorganizowanie konkursu. Gratuluję zwycięzcom z listy oraz wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Brawa 👏🤗👍


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 519
  • 2126
  • 4

🏆🏅 Wyłonienie Zwycięzców 📋 Tabele Rankingowe do konkursu: ❄ Forumowy rajd 🎿 elfów św. Mikołaja

Fakt @slav72  za dużo z @ketrasaArtur  wzięliśmy "na siebie" 😄 ale do Artura Baranowskiego znanego z 1 z 10  i tak sporo wiedzy nam brakuje 😂
Ostatniego dnia byłem już po prostu zmęczony...... jednak skakanie po wszystkich wątkach i w miarę sensowne wpisy średnio po 10h dziennie to spory wysiłek no ale poza kubkiem pendrivem i innymi drobiazgami podczas konkursu w środku dnia dostałem jeszcze aktualizacje funbox'a 🙂
Okazało się jednak że rozwiązanie problemu z mapowaniem sieci było zupełnie inne niż to którego się spodziewałem 🙂