Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

✨🎁 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄👼

Anonim

Nie dotyczy

✨🎁 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄👼

Też dorzucam swoje życzenia dla Wszystkich, a pracownikom Orange życzę jak najmniej awarii w roku 2022 i jak najwięcej inwestycji no i nowych klientów. :-)))

 

No i oby jak najmniej takich "kwiatków"... 🙂

slup_01.jpg


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

✨🎁 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄👼

@Anonim  jakie kwiatki??? Przecież jest zabezpieczony, bo ma taśmę ostrzegawczą... 

Anonim

Nie dotyczy

✨🎁 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄👼

@agat13  - faktycznie.... to nie jest kwiatek, tylko choinka. Taka trochę pochylona, ale może przez to bardziej naturalna, a nie sztuczna...?

A taśma ostrzegawcza robi na tym zdjęciu za łańcuch.

No a "bombki" widać ładnie zwisają.... 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

✨🎁 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄👼

@Anonim  i widzisz, znalazłeś plusy dodatnie... Inny punkt widzenia i zrobiło się świątecznie... 

Anonim

Nie dotyczy

✨🎁 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄👼

@agat13  No ja dalej widzę minusy.... Ale może faktycznie są one "dodatnie" ? Tylko to mi już polityką zalatuje  -- > Hahahahahaha ! 🙂

 

A świątecznie to się zrobiło z powodu tego, że dzisiaj jest Wigilia Bożego Narodzenia, a nie od jakiegoś tam pochylonego w polach słupa.... 

Anonim

Nie dotyczy

✨🎁 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄👼

A ja mimo, że świąt osobiście nie obchodzę, to jednak wam życzę wesołych świąt, zdrowia w tym kończącym się i nadchodzącym roku, szczęścia i pieniędzy. Samemu Orange życzę rozwoju, ruszenia w reszcie z tematem peeringu z usługami gamingowymi, krociowych zysków i jeszcze więcej klientów 🎉😀

Anonim

Nie dotyczy

✨🎁 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄👼

@Anonim No i ja sobie bardzo takie życzenia cenię. Na prawdę ! 🙂

Dziękuję i teraz to się jeszcze bardziej zrobiło świątecznie. i... SUPER  ! 🙂

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

✨🎁 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄👼

@Anonim  sądząc po tablicy już temat ugryźli... Kwestia czasu, jak ze wszystkim. Zawsze do przodu.. I tego sobie i wszystkim życzmy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

✨🎁 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄👼

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam pięknych chwil w świetle choinki, radosnych momentów w gronie najbliższych, dystansu do świata w tym szczególnym czasie i worka wspomnień, które pozostaną z Wami na kolejne lata. Wesołych Świąt! 🎄🎅🎁


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

✨🎁 WESOŁYCH ŚWIĄT 🎄👼

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Herosom i całej załodze NO oraz wszystkim na forum dużą miłości prezentów Kasy zdrowia i radości.i zabawy
magia-swiat-Bozego-Narodzenia-co-smutek-w-radosc-przemienia-GifyAgusi.pl-.gif


W tym roku głupio, bo Zespołowi NO nie przygotowałem filmiku życzeniowego, ale moje zdrowie i praca mnie trochę osłabiły z forum :)  Przepraszam.