Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Mnie jak wczoraj chciałam wejść po kilku dniach przerwy nie tylko wylogowało.  Przy próbie ponownego logowania wyskoczył błąd

Screenshot_2021-11-14-21-11-29-593_com.android.chrome.jpg

Udało się zalogować dopiero po kilku próbach. 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Dziwne że ja tego nie doświadczyłem, kilka telefonów mam i korzystam tylko z przeglądarki Edge, może to problem przeglądarki, sesje po 2000 minutach jeśli się nie mylę wygasają, błędy często są spowodowane też przez dostawców netu, ja nie mam światłowód od Orange, na telefonie z sim Orange, niekiedy bug wyskoczy, ale sporadycznie na Nasz Orange. 

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Ja forum przeglądam tylko na komórce. Wylogowania się zdarzały ale jakoś nie zwracałam uwagi po jakim czasie. Jak ten problem się pojawił korzystałam z karty T-Mobile. 

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

To ja farta mam, nie miałem tak by post nie przeszedł, nie siedzę tu 12 godzin dziennie, może dlatego, zresztą jako informatyk wkurzył bym się, więc pierwszy bym o tym pisał, ostatnio jakoś wszystko mi działa ok i nie mam na co narzekać. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Problem z samoistnym wylogowywaniem z forum nadal istnieje (przynajmniej u mnie), wylogowanie następuje co drugi dzień lub codziennie i bynajmniej nie jest spowodowane 2000 minut, gdyż wczoraj mnie wylogowało o godz. 13:50 i dziś ponownie o godz. 14:50 więc to 1500 minut. Wszystkie ustawienia sprawdzone, forum przeglądam na laptopie, przeglądarka Edge.

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@slav72  EDGE ostatnio fochy robi, na Google Chrome > nie wylogowuje mnie, od dawna 😉

Czasem to też wina internetu domowego, sprawdż na LTE czy wylogowuje 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@Anonim  mówisz że może być wina neta domowego?, mam światełko pomarańczowe 600/100. Popróbuję na mobilnym mam od magenty i jestem w zasięgu ich 5G - zobaczę jak na nim będzie.

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Ja mam tylko LTE.

I to nie od pomarańczowych.... a też mi robi psikusy... 😉

Anonim

Nie dotyczy

Utrudnienia w korzystaniu z forum

@slav72  też tak niekiedy miewam na światłowodzie (nie od Orange), nie badam od czego to zależy, bo prędkości ok i dane nie tracą się przy wysyłaniu czy odbieraniu.

 

@Moogoomnapisał(-a)

Ja mam tylko LTE.

I to nie od pomarańczowych.... a też mi robi psikusy... 😉

Też tak bywa na LTE, choć prędzej z modemu, na telefonie sporadycznie i ipv6 często jest sprawcą 😉

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19421
  • 56148
  • 763

Utrudnienia w korzystaniu z forum

Od pewnego czasu do dziś nie występowały problemy na forum, za to dziś na telefonie Xiaomi przeglądarka Chrome wyskakuje komunikat:

Screenshot_2021-12-06-20-09-44-620_com.android.chrome.jpg