Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

Fajnie się zobaczyć nawet na dnie rankingu


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange


@j131napisał(-a)

@Kinga 

Rozumiem że @agat13 może mieć L4, ale zgodnie z tabelą "polubień" nadal bierze udział w zawodach. Czy też nie? Jeśli bierze, to jakim cudem nie jest notowany w top 10 skoro jego poprzedni wynik plasowałby go wystarczająco wysoko, nawet bez nowych punktów? Coś jest nie tak ze zliczaniem punktów czy czegoś nie zrozumiałem?

 


Z tym L4 @agat13  to oczywiście żarty 😁😉 (chyba), co do punktów to poprzednia "dyscyplina" nie ma żadnego wpływu na obecną, teraz znów punktacja idzie od 0. Przynajmniej ja tak to rozumiem 🤔, jeśli jednak jest inaczej to proszę moderację o poprawę mojej wypowiedzi. Oczywiście kolega @agat13  nadal bierze udział w konkursie, o ile się nie wycofał (nie odlajkował swojego polubienia na stronie głównej konkursu). 

@j131  masz rację ciekawe co się stało 🤔, może dostaniemy jakieś wyjaśnienie od Zespołu NO @Kinga , @Aśka_M ? lub od samego @agat13 ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@slav72 nowa dyscyplina zaczęła się 8-go i na liście opublikowanej 9-go @agat13 jest na liście. Na liście opublikowanej 10-go, już go nie ma, a nadal ma przecież wysoką ilość puków. Więc coś skoro @j131 porusza tą sprawę.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@ketrasaArtur  faktycznie masz rację, nie spojrzałem na ranking z dnia pierwszego nowej "dyscypliny". Czyli albo błąd w rankingu z drugiego dnia, albo @agat13  się wycofał 🤔.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@slav72 może to jest ta sytuacja, gdzie @agat13 nie spełnił warunków i nie został umieszczony na liście rankingowej, co by było dla mnie jak i dla @j131 dziwną sytuacją. Przecież ma w rankingu nawet z przedniego dnia wystarczającą ilość punktów, aby znaleźć się w rankingu. W lajkach też jest, wiec podstawowy warunek jest spełniony, teraz co z naliczaniem punktów, że do rankingu się nie załapał?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12791
  • 52629
  • 603

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

Panowie, dziękuję za zainteresowanie, ale sam zrezygnowałem z uczestnictwa w tej części konkursu. Nic w tym tajemniczego. Po prostu taka jest moja decyzja


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

Czyli jest tak jak podejrzewałem, taka decyzja kolegi @agat13  😞, trudno ale  szanuję decyzję.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12791
  • 52629
  • 603

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@Venomoth3 Pamiętaj, że teraz tylko już w górę 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

tak więc sprawa wyjaśniona 🤔


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@slav72 

@agat13

@ketrasaArtur

@Kinga Przynajmniej ja poharcowałem w nocy (mysz) gdy wszystkie koty spały.