Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@Kinga czy wyniki z nowej dyscypliny będą również Tutaj zamieszczane, czy nowy temat?

 

@Anonim @slav72 @j131 gratuluję zajęcia miejsc na podium. Gratulacje dla pozostałych z TOP 10 👏


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@Kinga , tego mi właśnie w podglądzie brakowało. Jakieś pół godziny temu spojrzałem, bo @Anonim  straszył @agat13  mną. Niby wiele mi nie brakowało do prześcignięcia na finiszu, by stanąć tuż za pudłem, lecz gdyby tak było, to siedziałbym od samego rana na forum. Mnie wciągało poznawanie funkcji tv, więc niech tak pozostanie, że ta "olimpiada" jest fajną zabawą dla zwycięzców postowania figurowego. Nie byle jakieś figury, lecz same tuzy forum stanęły na podium. Serdecznie i od serca gratuluję świetnego finiszu całej trójce, a pozostałym powera w kolejnych zmaganiach😍

Anonim

Nie dotyczy

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@ketrasaArtur  niewiele brakowało i @slav72  by mnie przegonił, ale i tak gratulacje 😁

Gratulacje dla wszystkich z tej 10 😄

@bronzub  nikogo nie straszylem 🙃

Jak już to dopuszczalny doping na finiszu 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@Anonim , akurat tutaj doping jest dopuszczalny. Gratuluję wszystkim bez wyjątku. Zatrzymałem chwile w kadrze tylko dla Was, bo chciałem być "ojcem Waszego sukcesu" tam i roszczę sobie prawo do wykonania dodatkowego medalu z buraka pastewnego, bo takimi w dzieciństwie dysponowaliśmy. Prawdziwego złota, srebra, ni brązu "w swojej tablicy Mendelejewa" nie posiadam😂 Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich😘


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@Anonim  taa,  niewiele 😉 jeszcze połowa tego co "uzbierałem" i bym się dopiero z Tobą zrównał 😁.

Gratki dla wszystkich uczestników zabawy (bo przecież to zabawa) 😀, nie liczy się miejsce tylko uczestnictwo, a że przy okazji można przygarnąć medal do profilu...


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12963
  • 53244
  • 618

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

Gratulacje dla wszystkich uczestników.  Wyniki zaskakują, tym bardziej, że wiem ile czasu kosztuje takie zbieranie punktów 😉

Fajnie, że to się przekłada głównie na altywnosc i skuteczność w rozwiązywaniu problemów  postodawców. Przez ostatnie trzy dni sporo się wiedzy nałykalem..śledząc wypowiedzi zawodników 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7922
  • 37

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange


@ketrasaArtur napisał(-a)

@Kinga czy wyniki z nowej dyscypliny będą również Tutaj zamieszczane, czy nowy temat?


Tak, wyniki z kolejnych dyscyplin jak i ostateczne wyłonienie i ogłoszenie zwycięzców z każdej dyscypliny będzie w tym samym wpisie.

Anonim

Nie dotyczy

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@slav72  jeden złoty medal, przyda się w profilu... 😁 Nie mam jeszcze takiego 😃


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange


@Anonimnapisał(-a)

@slav72  jeden złoty medal, przyda się w profilu... 😁 Nie mam jeszcze takiego 😃


@Anonim , szkoda, że na podium i w profilu jeszcze nie macie od razu tych medali. Może @Kinga je szlifuje?😊

Anonim

Nie dotyczy

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@bronzub  medale w profilu, będą po zakończeniu Olimpiady Orange 😉