Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@Kinga @Aśka_M @slav72 @Anonim @bronzub @Misiek62 @ he he he 7 miejsce, dobrze.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

Właśnie wróciłem z pracy i tu taka super wiadomość, dziękuję i oczywiście jak zwykle moje gratulacje dla wszystkich uczestników zabawy 😀


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@Venomoth3 , jak się chce, to się da😀 W końcu wiara ma moc, toteż serdecznie gratuluję wszystkim, którzy zostali nominowani do nagród😀 Zaś wszystkim, którzy mają szansę i uczestniczą w pozostałych dyscyplinach, proszę, byście nie płakali na IO, a uwierzyli, że karta nie..., po północy się zmienia. Powodzenia!😊


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@bronzub ale boli 4 miejsce Stocha mniej 5 Michalskiego mimo to 

Anonim

Nie dotyczy

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

Gratulacje dla 10 uczestników tej dyscypliny 😉

Ledwo się utrzymałem na podium, ale i tak zadowolony jestem z medalu, 3 miejsce też fajny wynik 😋

Resztę dyscyplin odpuszczam, bo nie dla mnie, wolny czas przeznaczę, na relaks 😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13075
  • 53663
  • 626

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

Gratulacje dla wytrwałych...Tu chociaż medale są pewne..


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@Venomoth3 , na stoku, czy poza stokiem, Kamilowi nie wypadało szlochać. To jest sport, a w nim sięgał po zaszczyty na samiuteńkim szczycie olimpijskich zmagań. Tutaj to zabawa😁 Czekam na info od @Anonim . Dostałeś na priv ode mnie?

Anonim

Nie dotyczy

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@bronzub  taka papka na PW była, że może coś nie doczytałem, usunąłem wszystko i tyle 😉

Tak na marginesie, ta dyscyplina była fajna, ale jakoś nazbyt mocno polubienia, nie leciały, każdy chciał chyba zbierać, nie dawać 😄


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@Anonim , Jednym zależnym warunkiem dawania komuś lajka, było czytanie starych, odgrzewanych kotletów, a komu się chciało? Nowe tematy były, jak bieg na przełaj, więc lenistwo wzięło górę. Ja podziwiam karabiniera @ketrasaArtur , który "strzelał" lajkami, a sam dzięki temu wzbił się na wyżyny. I za to zasłużenie należy mu się pochwała w jadłospisie i medal na podium😊

Anonim

Nie dotyczy

📋 Tabela Rankingowa ‌‌‌| 🏆🏅 Zimowa Olimpiada Orange

@bronzub  w dawaniu polubień, to @ketrasaArtur  jest mistrz, że mu się tak chce, klika chyba od początku bytności na forum 😁