Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📆📊 TOP 30 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2019 Roku🎖️


Zespół Nasz Orange
  • 2928
  • 10895
  • 64

📆📊 TOP 30 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2019 Roku🎖️


@wscieklaewka napisał(-a)


Witaj @Wojciech /u

Dawno Cię nie czytałam 🙂 Ja to jestem z przypadku bo sama nie wiem dlaczego mam H Emotikon: Język 😂


W dziale Na kartę kto pomaga? Heros zasłużony za trafną pomoc i to wielokrotną 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

📆📊 TOP 30 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2019 Roku🎖️


@Wojciechnapisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)


Witaj @Wojciech /u

Dawno Cię nie czytałam 🙂 Ja to jestem z przypadku bo sama nie wiem dlaczego mam H Emotikon: Język 😂


W dziale Na kartę kto pomaga? Heros zasłużony za trafną pomoc i to wielokrotną 🙂


Czasem coś tam wyskrobię @Wojciech - jak mnie nie wyprzedzi kolega @ketrasaArtur  😁😁😁


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18397
  • 52609
  • 705

📆📊 TOP 30 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2019 Roku🎖️

@wscieklaewka nie znam całej oferty na kartę. Ty znasz sporą część od strony rozmów, minut i SMS-ów oraz pakietów, co już nie jest moją mocną stroną. To od Ciebie się dowiedziałem o promocyjnych minutach, pakietach i przedłużaniu konta.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

📆📊 TOP 30 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2019 Roku🎖️


@ketrasaArturnapisał(-a)

@wscieklaewka nie znam całej oferty na kartę. Ty znasz sporą część od strony rozmów, minut i SMS-ów oraz pakietów, co już nie jest moją mocną stroną. To od Ciebie się dowiedziałem o promocyjnych minutach, pakietach i przedłużaniu konta.

 


No popatrz @ketrasaArtur  - nieżomliwe toto, aczkolwiek może i prawdziwe..... Hm starość to sama radość 😁 tyle, że trza się dużo nachodzić 😂

Anonim

Nie dotyczy

📆📊 TOP 30 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2019 Roku🎖️

No nie! Ale cisną i cukrują. Nie możecie usiedzieć cichutko na czterech literach? Między Oskarem, a zalipiem Emotikon: Mrugający jest taka przepaść, jak pomiędzy ludnością Afryki, a Europejczykami. Na świecie mało ludzi rozumie naszą zaściankowość. Tylko nielicznym się udaje, tak jak stanie się to niebawem na forum. @Kinga  wróci z uczelni (tak sądzę) i ogłosi "oskarowych" walentynkowiczów nominowanych do roli H Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18397
  • 52609
  • 705

📆📊 TOP 30 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2019 Roku🎖️

Poszukaj @wscieklaewka starych postów, jak wchodziła promocja na przedłużenie ważności konta. To Ty właśnie moje informacje korygowałaś i pisałaś jak faktycznie jest. 

Takie osoby jak ty kształtują zachowanie nowych pojawiających się na NO, za co bardzo Ci dziękuję Serce

@Anonim Tobie też dziękuję za wszelkie wskazówki, ale nie dam Ci serduszka, boś chłop  Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

📆📊 TOP 30 członków społeczności Nasz Orange za II połowę 2019 Roku🎖️

@ketrasaArtur , a ja postrzegam Ewcię, jako osobę z dużą dozą dystansu, a także słynącą z dowcipnego, czasem sarkastycznego poczucia humoru i bardzo wyluzowaną. Ciebie ciśnie gumka...poluzuj ją deczko Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

Bym Ci coś rzekł @ketrasaArtur  na temat tego chłopa ( o sobie mówię)...chłopa kupa....Emotikon: Język Mnie niedźwiadek sympatyczny z klapniętym uszkiem inspirował i to Jego sobie upatrzyłem...ale miodka też nie dostał Emotikon: Mrugający