Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomagajmy Gigabajtami

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 235
  • 1502
  • 20

Pomagajmy Gigabajtami

Od dziś zapraszamy naszych Klientów do włączenia się do akcji charytatywnej Pomagajmy Gigabajtami i przekazywania na szczytny cel niewykorzystanych gigabajtów.

Celem akcji jest dostarczenie darmowego internetu do 100 rodzin - podopiecznych Fundacji Dorastaj z Nami. 👨‍👩‍👧‍👧    👩‍👦‍👦

Do akcji przystąpić mogą Klienci indywidualnych mobilnych ofert abonamentowych. Włączenie się do akcji możliwe jest na dwa sposoby:
• poprzez wysłanie SMS-a o treści ODDAJEGB na numer 80820
• poprzez aktywację w nowym Mój Orange usługi „Pomagajmy Gigabajtami”.

Niewykorzystane GB zostaną przekazane na cel charytatywny z końcem okresu rozliczeniowego dlatego dołączenie do akcji nie spowoduje zmniejszenia miesięcznego pakietu danych przyznanego w ramach abonamentu.

Akcja trwa do końca stycznia 2020 r.

Szczegóły na stronie www.orange.pl/pomagajmygigabajtami oraz w regulaminie akcji.

27 ODPOW. 27
Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 906
  • 1623
  • 54

Pomagajmy Gigabajtami

@Kinga 

Super akcja.Krok w dobrą stronę 🙂.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 7277
  • 11630
  • 211

Pomagajmy Gigabajtami

Przystąpiłem do akcji. Bardzo się cieszę, że jest takie rozwiązanie.
Treść sugeruje, że akcja dotyczy tylko oferty Orange. Czy z FLEX też się da wysłać SMS-a? Bo z aplikacji na pewno nie da się aktywować.

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 2297
  • 3612
  • 121

Pomagajmy Gigabajtami

@ketrasa 🙂

zgodnie z regulaminem ta akcja dot. następujących ofert mobilnych:

• Smart Plan LTE,
  • Smart Plan LTE Główny
  • Plan Komórkowy
  • Plan Mobilny
  • Orange Love oferta głosowa
  • Internet Mobilny

... więc SMS z nru Orange Flex nie zadziała.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 7277
  • 11630
  • 211

Pomagajmy Gigabajtami

Szkoda. Też bym oddał.

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pomagajmy Gigabajtami

@Kinga , ja przed momentem dołączyłem z dwóch Planów Komórkowych Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Powiedz mi tylko, czy będzie to w podglądzie na koncie mniej więcej podobnie, jak w darowanych GB we Flexie? Nie dosłownie, tylko czy wogóle będzie ślad?

Zlecenie GB.PNGPomagajmy GB.PNG

Highlighted

Poziom 26, Specjalista
  • 529
  • 2215
  • 30

Pomagajmy Gigabajtami

Super sprawa. Emotikon: Bardzo szczęśliwy Już dzisiaj kilku bliskich i znajomych namawiałem do wzięcia udziału w akcji. 

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 235
  • 1502
  • 20

Pomagajmy Gigabajtami

@Konto usunięte napisał(-a)

@Kinga , ja przed momentem dołączyłem z dwóch Planów Komórkowych Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Powiedz mi tylko, czy będzie to w podglądzie na koncie mniej więcej podobnie, jak w darowanych GB we Flexie? Nie dosłownie, tylko czy wogóle będzie ślad?

@Konto usunięte niestety nie mam takich informacji, ale zakładam, że nie będzie. W regulaminie jest tylko taka wzmianka: " Liczbę niewykorzystanych przez Państwa w danym okresie rozliczeniowym GB Orange będzie ustalać po zakończeniu tego okresu rozliczeniowego."
Pozostaje nam czekać do najbliższego okresu rozliczeniowego i się przekonać. Emotikon: Szczęśliwy

Highlighted
Konto usunięte

Nie dotyczy

Pomagajmy Gigabajtami

Ważne @Kinga , że dzieciakom sprawimy radochę Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Ja mam na obu planach komórkowych w sumie 25 GB.

15GB.PNG10GB.PNG

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 4007
  • 6672
  • 141

Pomagajmy Gigabajtami

aktywowane 

pomagamy.PNG

na dwóch moich numerach...