Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Do czasu Plebiscytu na Herosa to skorygują jeszcze, można dobić więcej lub mniej, ja liczyłem na lokatę poniżej 10 miejsca, aż mnie zatkało że jestem tak wysoko, przecież ja na luzie działam na Forum, brakuje mi czasu, ty @Anonim i @Piotrekk85 przodujecie na NO 😉

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

@AnonimJa nie liczę na tytuł Herosa a swoje wiedzy nie oddam za dramo tu na forum. Chyba wiesz o co chodzi ?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Heh, ale jak zdobyć rozwiązania jak tu się dopchać człowiek nie może? 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Niestety, w tym sezonie się nie załapie 😜 Trudno. trochę będzie brakowało dostępu do Pogaduch, ale.....no nie, musicie przyjąć "nikosia" do OH 😜 😜 😜 Pozdrawiam. 

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇


@mike278napisał(-a)

Heh, ale jak zdobyć rozwiązania jak tu się dopchać człowiek nie może? 😉


@mike278, jak będziesz w posiadaniu takiej wiedzy jak @Anonim, to wnioskując po Jego wypowiedzi, dopchasz się prędzej czy później. A tak wogóle, to wrzućcie na luzik i będzie Wam lżej. Nikt nikogo na siłę "nie wpycha" pod skrzydła Orange Emotikon: Język Jesteśmy tutaj z własnego, nie przymuszonego wyboruEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Gratulacje dla wszystkim nominowanych do wyróżnienia. Brawa dla Was, bo to, co robicie dla innych klientów Orange zasługuje na podziw! 👏👏👏 

Szok, nie wiem jak to możliwe, że dostałem się do tego rankingu i na takim miejscu, tym bardziej patrząc na moją niską aktywność. Dziękuję, bardzo mi miło z tego powodu! 😉

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Ja jestem zaskoczony ze w pierwszej "10" znalazła się nasza @wscieklaewka Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

@Anonim, ja tym bardziej jestem mile zaskoczony Emotikon: Bardzo szczęśliwy i zmotywowany do gryzienia się w cięty jęzorEmotikon: Język Gdyby nie @wscieklaewka, alfa samce by się pogryzły na śmierćEmotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

Lajki widać są na topie, tak jak na FB @Anonim 😉

@wscieklaewka jest aktywna i pisze dużo, to się liczy, pomaga jak umie, chyba o to chodzi w NO.

Anonim

Nie dotyczy

🥇TOP 25 członków społeczności Nasz Orange za I połowę 2018 Roku🥇

"Zawodowcy" pobierają apanaże, a my wspieramy za free i o to na forum chodzi @AnonimEmotikon: Szczęśliwy Dobrymi i szczerymi chęciamiEmotikon: Szczęśliwy Tylko z piekłem nie wyskakuj czasamiEmotikon: Mrugający