Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

jest jeszcze wtyczka do kodi o nazwie orange tv go ludzie piszą, że bez problemu można oglądać na niej może to ci zadziała.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5377
  • 21546
  • 173

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


@Emill1napisał(-a)

jest jeszcze wtyczka do kodi o nazwie orange tv go ludzie piszą, że bez problemu można oglądać na niej może to ci zadziała.


Byłoby łatwiej ją znaleźć gdybyś podpowiedział coś więcej.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

Moze jakis link do wtyczki pod kodi. Dziekuje


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

strona kodiwpigułce się kłania tam masz opisy jak instalować skąd pobrać /w jakim reppo wtyczka się znajduje itd . Faktycznie zbyt ogólnie napisałem ale to dość popularne rozwiązanie dlatego nie wdawałem się w szczegóły. Polecam lekturę tej strony kodiwpigułce, na stronie wystarczy w wyszukiwarkę wpisać nazwę wtyczki.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 22
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

OK, extra. Dzieki


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5377
  • 21546
  • 173

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]


@Emill1napisał(-a)

strona kodiwpigułce się kłania tam masz opisy jak instalować skąd pobrać /w jakim reppo wtyczka się znajduje itd . Faktycznie zbyt ogólnie napisałem ale to dość popularne rozwiązanie dlatego nie wdawałem się w szczegóły. Polecam lekturę tej strony kodiwpigułce, na stronie wystarczy w wyszukiwarkę wpisać nazwę wtyczki.


OK, już znalazłem. No cóż, to może faktycznie działać. Wtyczka wykorzystuje ten sam mechanizm który zasugerowałem, a mianowicie udaje wspieraną przeglądarkę na wspieranym sprzęcie.

Konkretnie (wycięte z kodu wtyczki napisanej w październiku zeszłego roku*) :

'User-Agent': 'Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:93.0) Gecko/20100101 Firefox/93.0'

Mam przekonanie graniczące z pewnością że "manualna" zmiana tożsamości przeglądarki dałaby porównywalny efekt.

*Nawiasem mówiąc jest tu na NO pomysł stworzenia takiej wtyczki, ciekawe czy napisanie jej przez mbebe się liczy jako "pomysł zrealizowany"?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

@j131raczej się nie liczy bo oficialnie kodi ma łatkę pirata były sytuację że były pozwy itd. Są sprzedawane podstawki z kodi ale z zainstalowanymi oficialnymi repo od "producenta" jak ktoś potem chce to sobie może zainstalować nieoficialne repo i instalować znich wtyczki. Generalnie program w sam w sobie nie jest nielegalny służy do tego do czego służy czyli do media center domowego. To że są różne repo autorskie inna bajka. Oficialne repo nie mają wtyczek które w jakiś sposób mogą być nielegalne. Czasem jest też tak, że i owszem jakaś platforma prosi o zrobienie wtyczki wtedy jakoś współpracują i wtedy łatwiej stworzyć taką wtyczkę . Jeśli natomiast nie współpracują wtedy ktoś taką wtyczkę pisze ale ...

Tak jak mówiłem ludzie piszą, że działa ja nie mam tv od orange więc nie sprawdzę tego. Kodi'ego używam od lat. Fakt ma kilka wad ale zalet jest sporo. Co do tego to możesz mieć rację że manualnie wystarczyłoby ale op nie zrobi tego na telewizorze no chyba ze z dodatkiem do przeglądarki "user agent" tam sobie można zmieniać tożsamość . Może ktoś i takie rozwiązanie sprawdzić. A jeszcze ktoś pisał w tym poście chyba o canal+  więc tam też są takie wtyczki :canal+ i wiele innych platform


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 27
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

U mnie dodatek Kodi nie odtwarza.
Loguje sie, pobiera listę kanałów (co trochę trwa), ale niestety nie odtwarza. Wyświetla info o błędzie.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

pokaż jaki to błąd i najlepiej loga diagnostycznego też możliwe ze cos źle było zainstalowane albo jakiegoś komponentu brakło


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 23
  • 27
  • 0

Szukamy testerów Android TV [nabór do testów zakończony]

więcej informacji w pliku dziennika zdarzeń
korzystam z MiBoxa i nie ukrywam że nie chce mi się grzebać, czas potrzebny na wczytanie listy kanałów sprawia że nie mam w tym względzie determinacji