Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

🎈✨ Szóste urodziny Nasz Orange! 🎉

Anonim

Nie dotyczy

🎈✨ Szóste urodziny Nasz Orange! 🎉

Wszystkiego najlepszego z okazji 6 urodzin, dla użytkowników i załogi Nasz Orange 😎


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

🎈✨ Szóste urodziny Nasz Orange! 🎉

Zbliżamy się do końcówki świętowania urodzin, więc jeszcze dla każdego z osobna specjalna rebusowa wiadomość 🙂

 

rebus.png


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🎈✨ Szóste urodziny Nasz Orange! 🎉

"Super że jesteś z nami", tak samo Super że Wy (Zespole NO) jesteście z nami (forumowiczami) 🤗


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

🎈✨ Szóste urodziny Nasz Orange! 🎉

Ciekawa garść statystyk, fajna zabawa i urodzinowe konkursy. Fajnie było wpaść na NO i świętować 6-te urodziny NO angażując się w przygotowane atrakcje. Dziękuję Zespołowi NO atrakcyjne przygotowanie urodzin.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

🎈✨ Szóste urodziny Nasz Orange! 🎉

Brawo! I niech forum nadal rośnie i służy 🙂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🎈✨ Szóste urodziny Nasz Orange! 🎉

Tak sobie dzisiaj po czasie spojrzałem na to podsumowanie oraz liczby opisujące Nasz Orange i nasuwa mi się jedna myśl. Wielkie rzeczy buduje się z wielu małych elementów. Tutaj są ich już dziesiątki tysięcy. To każdy z użytkowników tego forum, który postanowił zarejestrować się, aby zapytać, poszukać odpowiedzi lub podzielić się swoją wiedzą albo/i doświadczeniem. Biorąc pod uwagę, że to miejsce ograniczone jest do klientów pomarańczowego operatora to jednak duży sukces🏆😲 Nie byłoby to możliwe także bez ultra ważnego elementu, czyli determinacji, kreatywności, dobrej energii twórców oraz moderatorów Zespołu Nasz Orange. Stworzyliście solidną podstawę tego miejsca. Dobra robota! 👏 6 lat to już sporo czasu. Fajnie, że pomimo upływu czasu nadal to miejsce rozwija się i wciąż każdemu z Was po prostu chce się angażować w to wirtualne miejsce, a także pielęgnować tutaj przyjazną atmosferę. Wspólnie tworzycie coś absolutnie wyjątkowego! 🙂 Mocno spóźnione gratulacje! 🥳


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 34
  • 0

🎈✨ Szóste urodziny Nasz Orange! 🎉

A ja w sumie dopiero dziś odkryłem to miejsce, ale przeglądam i podoba mi się. Fajnie, że jest takie miejsce dla klientów orange. No i mega na korzyść jest to, że tak chętnie tu ludzie dzielą się bez przechwalania i dogryzania swoją wiedzą. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

🎈✨ Szóste urodziny Nasz Orange! 🎉

@Tyld To prawda, tu panuje przyjazna atmosfera. Super, że wpadłeś i zostałeś na dłużej. Na pewno znajdziesz tu coś ciekawego dla siebie 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

🎈✨ Szóste urodziny Nasz Orange! 🎉

Już zaraz minie trzy lata, jak tu zajrzałem i już tak się zostało. Prócz atmosfery i ogromnej wiedzy jaką można uzyskać od użytkowników oraz eksperyów AMA, to częste informacje o różnych promocjach, które operator udostępnia. Samemu nie zawsze da się wyłapać, tu na pewno ktoś zauważy i opiszę, a nawet owocna dyskusja występuje, co można z połączenia promocji wydusić.

 

@Tyld nigdy nie jest za późno. Przed tobą forum pełne przydatnych informacji oraz możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

🎈✨ Szóste urodziny Nasz Orange! 🎉

@Tyld a ja podpowiem jeszcze że jest taki dział na forum https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Przywitaj-si%C4%99/m-p/59