Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Surfowanie za rozwiązanie - wyniki konkursu


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Surfowanie za rozwiązanie - wyniki konkursu

@Katani1 ciekawe co @andrzej1441 w tej sprawie coś wyjaśni. Sporo mi wytłumaczył w sprawie korzystania z kolejnych paczek GB.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Surfowanie za rozwiązanie - wyniki konkursu

Nie wiem, czy jest tu coś do wyjaśniania. Jest to pakiet dodatkowy, pewnie nie objęty żadnym regulaminem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Surfowanie za rozwiązanie - wyniki konkursu

@Katani1 Zależy do jakiej puli GB został przydzielony. Ostatnio podobno nastąpiły zmiany i w pierwszej kolejności schodzi pakiet z doładowań, dopiero później z pozostałych promocji i bonusów.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2814
  • 7024
  • 183

Surfowanie za rozwiązanie - wyniki konkursu

Nie ma co drążyć tematu. Otrzymałem info, że tak jest to skonstruowane i nie da się tego zmienić.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Surfowanie za rozwiązanie - wyniki konkursu

To tylko podpowiem dla osób, które jeszcze nie otrzymały nagrody:

Najlepiej podawać numer, do nagrody, który nie ma włączonych pakietów internetowych. W innym przypadku, lepiej kupić nowy starter Orange i podać nowy numer do nagrody. Łatwiej w tedy wykorzystać GB z nagrody Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Surfowanie za rozwiązanie - wyniki konkursu

Ja dostałem GB na przegródkę od elastycznego internetu - pozycja 4 na liście https://nasz.orange.pl/t5/Baza-wiedzy-Na-kart%C4%99/Kolejno%C5%9B%C4%87-wykorzystywania-%C5%9Brodk%C...
Na przyszłe akcje można by to sprecyzować, choć ja każde GB przygarnę 🙂

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Surfowanie za rozwiązanie - wyniki konkursu

Właśnie tego @Piotrekk85 szukałem. Dzięki za podpowiedź Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Surfowanie za rozwiązanie - wyniki konkursu

Witam chciał bym podziękować  serdecznie  @Aśka_M    i całej załodze NO za przygotowanie  konkursu  i za postaranie się dla nas tych doładowań   i za miłą zabawę na forum i pewno nie było łatwo załodze załatwić dla nas  nagród na ten konkurs.  dla tego jeszcze raz dziękuje i na pewno tez dziękują   wam inni użytkownicy.  GRATULUJE !!! wszystkim tym co wygrali serdecznie  .teraz ciekawe co Asia znów nam przygotuje  🙂