Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowe - przerwa w dostępie do forum


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Prace planowe - przerwa w dostępie do forum

Witajcie,

dzisiejszej nocy między godziną 1:00 a 5:00 mogą wystąpić przerwy w dostępie do forum wynikające z prac naszego dostawcy na serwerach. Z góry przepraszamy za przerwy i zapraszamy w środę w godzinach porannych 🙂

Zespół Nasz Orange

przerwa techniczna.png

 

 

4 ODPOW. 4

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Prace planowe - przerwa w dostępie do forum

@Wiktor  no i jestem niepocieszony ☹️...dziś nocka na dozorze i chciałem nadrobić zaległości w czytaniu postów na forum, mam nadzieję że jednak prace nie będą aż tak uciążliwe (ale jeśli trzeba serwisować to działajcie - mną się nie przejmujcie 😁😉, nadrobię zaległości kiedy indziej).


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Prace planowe - przerwa w dostępie do forum

To w takim razie jako jeden z nielicznych będziesz mógł ocenić, jak wyglądały te prace i czy przerwa była dłuuuuga. 😉

A dla Ciebie @slav72 ze specjalną dedykacją na nocnej zmianie - https://www.youtube.com/watch?v=vtopljs5FQw 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Prace planowe - przerwa w dostępie do forum

@Wiktor jak dla mnie nie widzę obecnie problemów w działaniu forum. Żeby nie info, to pewnie bym nawettvsię nie zorientował, że trwają prace serwisowe. 

 

edit:

Pewnie po zakończeniu prac będzie trzeba na nowo zalogować się na forum NO. Obecnie mogę publikować posty, natomiast w informacjach o zalogowanych użytkownikach jest tylko jedna osoba zalogowana 🤔


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Prace planowe - przerwa w dostępie do forum

no, czyli długo to nie trwało... Ale restart platformy miał miejsce - stąd ta liczba zalogowanych.