Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

Anonim

Nie dotyczy

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

@Anonim, jak @wscieklaewka jest (tego nie wiem) teściową, to piorun nie trzaśnieEmotikon: Język

U mnie godzinna zadyma pogodowa schłodziła z 40 do 20 st.C. Wyłączyłem wszystko, co się dało i patrzałem, jak wysuszona gleba (i trawa też) łaknie wody Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

 


Teściową już nie jest, a szkoda bo kocha i jest wyrozumiała zarówno dla młodszych, starszych, schorowanych jak i "kwitnących" zdrowiem Serce

Piorun raczej w nią nie trzaśnie @Anonim - bo ona jest jak piorunochron 🙂 Serce

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

 


Niewiarygodne ale prawdziwe @Anonim Serce

Anonim

Nie dotyczy

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

@wscieklaewka, ze zrozumieniem i wielką moją wrażliwością na słowa, rozumiem Twoją przeogromną moc kumulacyjną...wręcz piorunująco oszałamiającą. Ale jakby co, to masz "podłączony" przekaźnik różnicowy i odgromnik?Emotikon: Mrugający No i pamiętaj, abyś w momencie "trzaśnięcia" stała koniecznie na jednej (prawej) nodze Emotikon: Język A teraz bez żartów. Coraz częściej wyładowania atmosferyczne wyrządzają szkody, więc warto się zabezpieczać.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, ze zrozumieniem i wielką moją wrażliwością na słowa, rozumiem Twoją przeogromną moc kumulacyjną...wręcz piorunująco oszałamiającą. Ale jakby co, to masz "podłączony" przekaźnik różnicowy i odgromnik?Emotikon: Mrugający No i pamiętaj, abyś w momencie "trzaśnięcia" stała koniecznie na jednej (prawej) nodze Emotikon: Język A teraz bez żartów. Coraz częściej wyładowania atmosferyczne wyrządzają szkody, więc warto się zabezpieczać.


Wiem, wiem o szkodach @Anonim - dlatego się uzbroiłam w piorunochron 🙂 a ja mańkut jestem i nie dam rady stać podczas wyładowań na prawej nodze 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

Najgorzej jak się nie spodziewasz już burzy, a ona ma miejsce i nie wyłączyłeś sprzętów z gniazdka. Tak jak dzisiaj 5 rano, a ja śpię w najlepsze podczas grzmotów jak na wojnie...

 

Na szczęście, nic się nie stało. Bardzo szczęśliwy kot

Anonim

Nie dotyczy

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

@Anonim, też mam "twardy" sen, ale przed tym najgroźniejszym grzmotem zdążę wyłączyć. Rzadko się zdarza, by nagle strzelił jasny grom z nieba bez zapowiedzi "kulających się beczek z piwem"Emotikon: Mrugający No i słucha się prognoz pogody, a to na plus przed snem. Wszystkiego nie jesteś jednak przewidzieć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

AD 2019 https://biuroprasowe.orange.pl/blog/ochrona-sprzetu-przed-burza/

Przez 10 miesięcy w roku Orange klientom neo zaleca by nie odłączać od prądu routerów by mieć lepsze parametry łącza. A przez wakacje coś innego.

I niestety już w kilku salonach zabrakło funboxów na wymiany poburzowe...

Czas na zmiany?

Anonim

Nie dotyczy

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

@Piotrekk85puki nie grzmi jadę po wi-fi z routera, potem jak się da po LTE, 35lat piorun instalacji elektrycznej nie uszkodził, to w paranoję nie będę popadać i wykręcać korki w domu.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Odłączacie urządzenia na czas burzy? 🌩️⚡🔌

Ja nie odłączam nic.