Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📝 Głosowanie na: Wątek miesiąca – lipiec 2022

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

📝 Głosowanie na: Wątek miesiąca – lipiec 2022

@ketrasaArtur racja. Koledzy i koleżanki do głosowania nie obijać się😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

📝 Głosowanie na: Wątek miesiąca – lipiec 2022

@slav72 , a można tak na wszystkie? To ciekawe, jak zostanie potraktowane takie rozdwojenie jaźni? Stanie w rozkroku jest baaardzo ryzykowne!😀


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

📝 Głosowanie na: Wątek miesiąca – lipiec 2022

@bronzub  oczywiście że można, w regulaminie nie ma wpisu że można głosować tylko na jeden wątek, zauważ że nie tylko ja oddałem głos na więcej niż jeden temet.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

📝 Głosowanie na: Wątek miesiąca – lipiec 2022

@slav72 , to praktycznie, w razie remisu polubień, może dojść do "zmowy" i wyłoni ktoś swojego faworyta (z pomocą). Pomysły są tak zabezpieczone i może trzeba zblokować pozostałe po jednym polubieniu?😊


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

📝 Głosowanie na: Wątek miesiąca – lipiec 2022

@bronzub  osobiście mi nie przeszkadza możliwość głosowania na więcej niż jeden wątek, chyba że Ty czujesz taką potrzebę to zgłoś pomysł moderacji. Taka możliwość "wielogłosu" jest od początku istnienia konkursu i nikt do tej pory nie zgłaszał uwag, a zmowa w wyłonieniu faworyta...daj spokój (to nie wyboru do sejmu czy senatu ani też walka o cenne nagrody 😁😉).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

📝 Głosowanie na: Wątek miesiąca – lipiec 2022

Spoko @slav72 😀 Mała "waga problemu", a wnet by mogło dojść do absurdalnej, chociaż rzeczywistej sytuacji, rodem z neo"świetlówki" 😂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

📝 Głosowanie na: Wątek miesiąca – lipiec 2022

@bronzub  że niby Ty i ja i różnica zdań, spoko każdy wyraża swoją opinię, bez porównania z problemami neonówki 😁😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5378
  • 21548
  • 174

📝 Głosowanie na: Wątek miesiąca – lipiec 2022


@bronzubnapisał(-a)

...a można tak na wszystkie? To ciekawe, jak zostanie potraktowane takie rozdwojenie jaźni...


Formalnie nie jest to zabronione więc oczywiście można.

Technicznie głosowanie na wszystkie ma taki sam skutek jak brak głosu: ma dokładnie taki sam wpływ na wynik. Natomiast oczywiście brak głosu stanowi świadectwo braku zainteresowania a oddanie głosów na wszystkie świadczy o ogromnym zainteresowaniu tym co się dziej na forum. Jak by na to nie patrzeć lepiej mieć na koncie oddane głosy niż ich nie mieć.

Tak naprawdę ciekawie robi się dopiero w sytuacjach pośrednich: przy kilku oddanych głosach.

Zapewne możnaby manipulując regulaminem lepiej dbać o uczciwość, ale tak naprawdę żadnego problemu by nikt nawet nie sugerował, gdyby głosy oddawało więcej użytkowników. Nie do końca rozumiem, dlaczego jest aż tak mizerne zainteresowanie tym konkursem. Myślę, że jest to rzecz do przemyślenia i ewentualnego przedyskutowania z Zespołem.